Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Naringi Sahil Evleri'nin teslimlerine 2 ay sonra başlanacak

NYG İnşaat'ın Bodrum'da konumlandırdığı Naringi Sahil Evleri projesinde satışlar devam ediyor. Projenin iki ay sonra tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi bekleniyor.

Bodrum'un en değerli lokasyonlarından Karaincir Koyu'nda 16 bin metrekarelik arazi üzerinde hayata geçirilen Naringi Sahil Evleri projesinde toplam 42 konuta yer veriliyor. Alanları 84 metrekare ile 329 metrekare arasında değişen 2+1 ve 3+1 tipinde dairelere yer verilen projede teslimlerin Mayıs 2017'de başlaması planlanıyor.

Banka kredisiyle konut sahibi olunabilen Naringi Sahil Evleri projesinde yaklaşık bin metrekarelik müstakil bahçelere sahip dubleks ve tripleks villalar bulunuyor. Projenin sosyal donatı alanları arasında ise kapalı otopark, açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi ve 500 metrelik plaj yer alıyor.

Dört mevsim yaşam imkanı sunan Naringi Sahil Evleri projesi; Bodrum’a 16 kilometre, Turgutreis’e ise 10 kilometre mesafede bulunuyor. Kaba inşaatı tamamlanan projenin kısa sürede yüksek oranda değerleneceği öngörülüyor. Proje hakkında ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.naringi.com.tr adresindne ulaşılabiliyor.