EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

N Loft projesinde fiyatlar 880 bin TL'den başlıyor

İzmir’in gözde ilçelerinden Urla’da hayata geçirilen N Loft projesinde daire fiyatları 880 bin TL’den başlıyor.

Demirel İnşaat kalitesiyle İzmir’in Urla ilçesinde hayata geçirilen N Loft projesinde 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daire seçenekleri bulunuyor. Projede 2+1 tipinde daireler 880 bin TL’den, 3+1 tipinde tasarlanmış daireler ise 1 milyon 200 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

6 blok şeklinde tasarlanan projede toplam 44 konut bulunuyor. 4 farklı temel plan düzeninde hayata geçirilen projede yer alan dairelerin büyüklükleri ise 160 metrekare ile 225 metrekare aralığında farklılık gösteriyor.

5 bin 512 metrekare alan üzerinde Demirel İnşaat tarafından hayata geçirilen N Loft konut projesinde 4+1 loft dubleks konseptinde tasarlanmış olan dairelerin satışları tamamlandı. Projede yer alan 2+1 ve 3+1 tipindeki dairelerin satışları ise devam ediyor.

Lüks projede anahtar teslimleri ise hemen yapılabiliyor. Konut kredisi ile ev almaya uygun olan projede alıcının imkanları dahilinde ödeme seçenekleri de sunuluyor.

Projenin sosyal olanakları arasında, güvenlik, otopark, yüzme havuzu, bahçe peyzajı, çocuk oyun alanları, yürüyüş alanları, fitness merkezi, yeşil alanlar yer alıyor.