EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Myra Park Fethiye’de teslimler yıl sonu

Canyol İnşaat tarafından tatil cenneti Muğla’nın Fethiye ilçesinde konumlandırılan 317 konutlu Myra Park’ta teslimler Aralık 2018’de yapılacak.

Fethiye’de yepyeni bir konut projesi yükseliyor. Türkiye’nin tatil cennetlerinden Muğla Fethiye’de Canyol İnşaat tarafından sektöre kazandırılan Myra Park Fethiye’de 317 konuta yer verildi. Projede yer alan daireler 32 bloğa dağıtıldı.

Büyük projede 1+1’den 3+1’e kadar daire seçenekleri yer alacak. Projede standart dairelerin yanı sıra 3+1 dubleks daireler de bulanacak. Konumu ve sağladığı sosyal imkanlar ile bölgede gözde hale gelecek projeden banka kredisi kullanılarak konut sahibi olunabiliyor.

Projede yer alan dairelerin büyüklükleri ise 70 metrekare ile 165 metrekare aralığında tasarlandı. Projede fiyatlar ve ödeme planları ise henüz belirlenmedi.

Myra Park Fethiye projesi 317 konut bulunan projede toplam 32 blok yer alıyor. 1+1’den 3+1 dublekse kadar seçenekler bulunuyor. 34 bin 765 metrekare arsa üzerinde inşa edilen Myra Park Fethiye projesinde 69 tane 1+1 daireye, 182 tane 2+1 daireye, 4 tane 2+1 dubleks daireye ve 62 tane de 3+1 dubleks daireye yer veriliyor. Projede yer alan dairelerin büyüklükleri ise 70 metrekareden başlayıp 165 metrekareye kadar yükseliyor.

Mini bir mahalle şeklinde düzenlenen projede 10 bin 227 metrekare alanı kaplayan bir ulaşım yolu oluşturuluyor. 12 bin metrekarelik peyzaj alanı ile dikkat çeken projede konut alıcılarına yeşille ve doğayla iç içe bir yaşam sunuluyor.

Henüz fiyatların belirlenmediği projede bin 700 metrekare büyüklüğünde havuz terası, çocuk yüzme havuzu, yetişkin yüzme havuzu, tenis kortu, basketbol sahası, fitness merkezi, çocuk oyun alanları ve kapalı sosyal tesis yer alıyor. Projede konut teslimlerinin ise Aralık 2018 tarihinde gerçekleştirilmesi hedefleniyor.