EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Mutlu ailelerin yeni adresi Marmara Loft’ta çok özel ödeme imkanları

Hem yatırımcı hem oturumcu tarafından yoğun ilgi gören Marmara Loft Görgülü İnşaat kalitesiyle İstanbul Anadolu Yakasının yükselen ilçesi Kartal’da konumlanıyor.

Toplam 152 adet daireye yer verilen proje hem oturumcu hem de yatırımcı tarafından yoğun ilgi görüyor. Cazip ödeme imkanları ve fiyatları ile konut satın almayı kolaylaştıran proje aile konseptli olarak tasarlandı. Özellikle çocuklu ailelerin her türlü ihtiyacının en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü projede 2+1 ve 3+1 tipinde tasarlanmış daire seçenekleri yer alıyor. Projede yer alan dairelerin büyüklükleri ise 95 metrekareden başlayıp 130 metrekareye kadar yükselebiliyor.

5 bin metrekare alan üzerinde yükselen proje İstanbul Anadolu Yakasının yeni cazibe merkezlerinden Kartal’da inşa ediliyor. Teslimlerin Ekim 2018 tarihinde gerçekleştirilmesi hedeflenen projede yüzde 10 indirim ve şirket bünyesinden sağlanan kredi ile 60 aya kadar varan taksitlerle yüzde 0faiz imkanı sağlanıyor.

2 blok şeklinde yükselen Marmara Loft projesinde her bir blokta toplam 19 adet kata yer verildi. 152 konut bulunan proje 5 bin metrekare arazi üzerinde kuruluyor. Projenin yüzde 80’i tamamen yeşil alanlar için ayrıldı.

Lüks özellikler ile çeken projede fiyat listesi ise şu şekilde:

  • 2+1 435.000 TL’den başlayan fiyatlarla,

  • 3+1 560.000 TL’den başlayan fiyatlarla yatırımcının ve oturumcunun beğenisine sunuluyor.

Marmara Loft projesinin sosyal olanakları arasında ise, 7/24 güvenlik hizmetleri, güvenlik, otopark, yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, cep sineması, koşu ve yürüyüş parkuru, hobi atölyeleri basketbol sahası ve çocuk oyun parkı, aktivite alanları, kapalı sitem kamera sistemi, peyzaj alanları, kafe yer alıyor.

Marmara Loft projesinde liste fiyatı üzerinden yüzde 10 indirimle şirket bünyesinde sağlanan finansman ile 60 aya kadar varan 0 faizle ödeme imkanı sağlanıyor.

Görgülü İnşaat tarafından Kartal’da sektöre kazandırılan aile konseptli konut projesi Marmara Loft’ta anahtar teslimleri ise Ekim 2018 tarihinde yapılacak.