EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Mustafa Koç’un hayali golf tesisi için hazırlıklar başladı

2016’da hayatını kaybeden Mustafa Vehbi Koç’un hayalini kurduğu golf sahası gerçekleşiyor. 224 bin metrekare büyüklüğe sahip tesis Beykoz’da yer alacak.

Mustafa Vehbi Koç’un İstanbul’da uluslararası standartlarda tasarlanarak işletilmesi hayalini kurduğu golf sahası gerçekleşiyor. İstanbul Beykoz’da yer alacak olan golf sahasını 224 bin metrekarelik bir alana yayılacak.

YAKLAŞIK 18 MİLYON TL İLE HAYATA GEÇİRİLECEK

MVK (Mustafa Vehbi Koç) Golf Tesisi, Eseyel Danışmanlık ve Dış Ticaret A.Ş. tarafından hayata geçirilecek. Tesis için 16 milyon 900 bin TL yatırım yapılacak.

MVK Golf Tesisi, Beykoz Göllü Mahallesi Sıtmapınar mevkiinde 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17 parsellerde yer alacak. 223 bin 823 metrekare alan üzerinde yaşama kazandırılacak olan tesis, 9 çukurlu 36 par golf sahası olarak planlandı.

TESİSTE EĞİTİM VE ANTRENMAN AKTİVİTELERİ İÇİN DE ALANLAR BULUNACAK

MVK Golf Sahası’nda eğitim, antrenman aktiviteleri için de alanlar yer alıyor. İGK üyelerinin kullanım ve antrenmanları dışında kulüp yönetiminin düzenleyeceği turnuvalara da ev sahipliği yapacak olan MVK Golf Tesisi Beykoz projesinin 1 yıl içinde tamamlanması planlanıyor.

Spora düşkünlüğüyle bilinen Mustafa Vehbi Koç, 21 Ocak 2016’da hayatını kaybetti.