EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Mulson Yaşam Güzelbahçe fiyatları 600 bin TL’den başlıyor

West Orion Group tarafından İzmir’in Güzelbahçe lokasyonunda hayata geçirilen Mulson Yaşam Güzelbahçe projesinde fiyatlar 600 bin TL’den başlıyor.

West Orion Group imzasıyla İzmir Güzelbahçe’de konumlandırılan Mulson Yaşam Güzelbahçe projesi 4 blokta 59 konut ve 5 villadan meydana geliyor.

7 bin 720 metrekare alan üzerinde yükselen Mulson Yaşam Güzelbahçe projesinde konutların tamamı 3+1 dairelerden oluşuyor. Konutların büyüklükleri ise 134 metrekare ile 180 metrekare arasında değişiyor.

Mulson Yaşam Güzelbahçe fiyat listesi

Konut teslimleri hemen yapılan Mulson Yaşam Güzelbahçe projesinde fiyatlar 600 bin TL’den başlayarak 700 bin TL’ye kadar artış gösteriyor.

Mulson Yaşam Güzelbahçe’de fitness center, buhar odası, sauna, açık yüzme havuzu, alışveriş merkezi, açık ve kapalı otopark, 7/24 güvenlik hizmeti ve çocuk oyun alanları gibi sosyal olanaklar bir arada bulunuyor.

Mulson Yaşam Güzelbahçe projesi Çeşme’ye 51 kilometre, Konak’a 22 kilometre, Urla’ya 16 kilometre, Seferihisar’a 18 kilometre, Sığacık Limanı’na 22 kilometre, otoban gişelerine 1.1 kilometre, havalimanına ise 34 kilometre mesafede kuruluyor.