EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Muhteşem Yeni Yıl Konutları'nda 90 ay vade farksız taksit fırsatı

Ceylan İnşaat imzasıyla Göztepe'de yükselen Muhteşem Yeni Yıl Konutları'ndan daire sahibi olmak isteyenlere yüzde 20 peşinatla 90 ay vade farksız taksit imkanı sunuluyor.

İstanbul'un en değerli yatırım alanlarından Kadıköy Göztepe'de inşa edilen Muhteşem Yeni Yıl Konutları projesinde yeni bir kampanya başladı. Kampanya kapsamında, projeden konut sahibi olmak isteyenler yüzde 20 peşinat ödedikleri takdirde sıfır faizle 90 ay vade imkanından yararlanabiliyor.

Kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında hayata geçirilen proje, 3 bin 339 metrekarelik arazi üzerinde yükseliyor. 5 bin 760 metrekare arazi üzerinde konumlandırılan Muhteşem Yeni Yıl Konutları'nda satışlar ve inşa çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Toplamda 192 konut ve 15 ticari üniteden meydana gelen Muhteşem Yeni Yıl Konutları'nda büyüklükleri 91 metrekareden 204 metrekareye kadar değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde konutlar yer alıyor.

Aralık 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi öngörülen Muhteşem Yeni Yıl Konutları projesinde 1+1 daireler 549 bin TL’den, 2+1 daireler 699 bin 675 TL’den, 3+1 daireler ise 834 bin 300 TL’den başlayan fiyatlarla yatırımcılara sunuluyor. Muhteşem Yeni Yıl Konutları’nın sosyal donatı alanları arasında seyir terası, kış bahçesi, açık ve çocuk yüzme havuzları, sauna, Fin hamamı, buhar odası, çocuk parkı, spor merkezi, alışveriş merkezi, kafe ve restoranlar yer alıyor.

Bağdat Caddesi ve Fenerbahçe Stadı’na 500 metre, Kalamış Marina ve Moda’ya 750 metre mesafede bulunan Muhteşem Yeni Yıl Konutları projesi hakkında ayrıntılı bilgiye www.muhtesemyyk.com adresinden ulaşılabiliyor.