EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Muhit Sancaktepe'de peşin ödemelere özel yüzde 10 indirim fırsatı

Sur Yapı'nın Sancaktepe'de inşa ettiği Muhit Sancaktepe projesinden ev sahibi olmak isteyenlere lansman dönemine özel fırsatlar sunuluyor.

Sur Yapı'nın Anadolu yakasındaki 19'uncu, Sancaktepe'deki 4'üncü projesi olarak yükselen Muhit Sancaktepe'de satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Lansman dönemine özel fırsatların devam ettiği projede fiyatlar 279 bin TL'den başlıyor. Tamamı peşin ödemelerde yüzde 10 indirim imkanının sunulduğu Muhit Sancaktepe'den konut sahibi olmak isteyenler; sıfır faizle 60 ay ya da yüzde 0,45 faiz oranıyla 120 ay vade imkanından yararlanabiliyor.

Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne, Sabiha Gökçen Havalimanı’na, TEM Otoyolu ve E-5 bağlantı yollarına oldukça yakın mesafede bulunan Muhit Sancaktepe, Üsküdar-Sancaktepe metrosuna olan yakınlığıyla yatırımcısına trafiksiz bir yaşam vadediyor. 175 milyon TL yatırımla yükselen Muhit Sancaktepe tamamlandığında yatırımcısına yüksek oranda prim kazandıracağı tahmin ediliyor.

Toplam 217 daire ve 12 ticari birimden meydana gelen Muhit Sancaktepe projesinde alanları 68 metrekare ile 486 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde konutlara yer veriliyor. Proje hakkında ayrıntılı bilgi ve talep formuna adresinden www.suryapimuhit.com.tr ya da 444 57 87 numaralı telefondan erişilebiliyor.