EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

MSB Grup Yapı’dan “Türkiye İçin Kazanç Vakti” kampanyasına tam destek!

Gayrimenkul sektörünün lider isimlerinden MSB Grup Yapı “Türkiye İçin Kazanç Vakti” kampanyasına Kartaltepe Konutları projesi ile destek veriyor.

MSG Grup tarafından hayata kazandırılan Kartaltepe Alışveriş ve Yaşam Merkezi projesi kapsamında yer alan Kartaltepe Konutları projesi de Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yaşama kazandırılan “Türkiye İçin Kazanç Vakti” kampanyasına MSB Grup Yapı’dan da Kartaltepe Konutları ile destek geldi.

MSG Grup Yapı, Kartaltepe Alışveriş ve Yaşam Merkezi projesinde yer alan Kartaltepe Konutları projesinde “Türkiye İçin Kazanç Vakti” kapsamında çok özel satın alma imkanları sunuluyor.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı desteğiyle yaşama kazandırılan konutta ikinci kampanya kapsamında yer alan Kartaltepe Konutları projesinde 60 ay vade ve yüzde 0,98 faiz fırsatı ile konut satın alma imkânı sunuluyor.

“Türkiye İçin Kazanç Vakti” kampanyasına dahil olan Kartaltepe Konutları ve projede sunulan imkanlar ile detaylı bilgi veren MSB Grup Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Bakşi, kampanya ile 60 ay vade ve 0,98 faiz fırsatı sunduklarını belirtti. Bakşi, “Kampanya kapsamında konutlarımızda 60 ay boyunca 0,98 faiz imkânı sunuyoruz. Bu kampanyayı aslında biz yılbaşından itibaren özel bir banka ile yapıyorduk ama “Türkiye İçin Kazanç Vakti” kampanyası ile kendi bünyemizde de yapmaya karar verdik" dedi.

Ankara’nın Polatlı bölgesinde yer alan Kartaltepe lokasyonunda MSGB Grup Yapı kalitesi ve güvencesiyle yaşama geçirilen Kartaltepe Konutları projesinde toplam 450 adet konut yer alıyor. Kartaltepe Konutları projesinde her zevke ve ihtiyaca uygun standartlarda dizayn edilen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 kat planlarında daire seçeneklerine yer veriliyor.

Kartaltepe Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin yakında hizmet vermeye başlayacağını açıklayan Bakşi, "AVM kanadında ise markalarla anlaşmamız sona gelindi. Bizler inşaat çalışmamızı bitirdik. Markaların içeride mimari çalışmaları devam ediyor. AVM'mizde kısa sürede açılacak" dedi.