EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

MS Mega Aydos'ta detaylar belli oldu

Kentsel dönüşüm çalışmalarıyla birlikte İstanbul'un hızla değerlenen lokasyonlarından Pendik'te MS Mega İnşaat imzasıyla yükselen MS Mega Aydos'ta satışlar başlıyor.

Anadolu yakasının gözde yerleşim bölgelerinden Pendik'te 38 bin 762 metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan MS Mega Aydos projesinde toplam 600 konut yer alıyor. Tamamlandığında Pendik'in en büyük konut projelerinden biri olacak MS Mega Aydos'ta satışların önümüzdeki günlerde başlaması planlanıyor.

Aralık 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edileceği öngörülen projede konutların yanı sıra 34 adet ticari ünite de bulunuyor. Kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında hayat bulan proje 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde daireler yer alıyor. Fiyatlar ve ödeme koşullarının henüz açıklanmadığı projede detayların önümüzdeki günlerde açıklanacağı tahmin ediliyor.

İnşaat çalışmalarına kısa bir süre sonra başlanacak olan MS Mega Aydos projesi hakkında detaylı bilgi ve ön talep formuna www.msmega.com adresinden ya da 0216 325 02 51 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.