EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Motto İstanbul'da teslime sayılı günler kaldı

Celaloğlu İnşaat imzasıyla Bağcılar'da yükselen Motto İstanbul projesinde teslime 4 ay kaldı. Projenin satışlarına tüm hızıyla devam ediliyor.

İstanbul'un gelişmeye devam eden lokasyonlarından Bağcılar'da inşa edilen Motto İstanbul projesinde toplam 128 rezidans ve 12 ticari birime yer veriliyor. Alanları 62 metrekare ile 79 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1 ve 2+1 tipinde dairelerin bulunduğu proje 16 katlı tek bloktan meydana geliyor.

Aralık ayında tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan Motto İstanbul'da sınırlı sayıda dairenin satışı devam ediyor. 1+1 dairelerin 308 bin TL ile 356 bin TL arasında, 2+1 dairelerin ise 388 bin TL ile 436 bin TL arasında değişen fiyatlarla alıcı bulduğu Motto İstanbul projesinde tamamı peşin ödemelerde liste fiyatı üstünden yüzde 8 oranında indirim yapılıyor. Yüzde 50 peşinatla 24 ay vade farksız taksit imkanının sunulduğu projeden banka kredisiyle de konut sahibi olunabiliyor.

E-5 Otoyolu, TEM Otoyolu ve yeni yapılan Kuzey Marmara Otoyolu’nu birbirine bağlayan Basın Ekspres Otoyolu üzerinde, Atatürk Havalimanı'na 3 dakika, yapımına başlanan Ataköy-İkitelli metro hattı ve Bağcılar-Halkalı metro hattının kesişim noktası olan Mimar Sinan metro durağına ise 300 metre mesafede inşa edilen proje hakkında ayrıntılı bilgi ve talep formuna www.mottoistanbul.com.tr adresinden ya da 0212 486 31 93 numaralı telefondan erişilebiliyor.