Nef Ormantepe
2 Yıl Sonra Teslim
Nef Ormantepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Avenue İstanbul
2 Yıl Sonra Teslim
Avenue İstanbul İstanbul Avrupa / Büyükçekmece 443.000 TL - 1.100.000 TL Proje Detayı
Self İstanbul
1 Yıl Sonra Teslim
Self İstanbul İstanbul Avrupa / Esenyurt Proje Detayı
Sinpaş Finans Şehir
2 Yıl Sonra Teslim
Sinpaş Finans Şehir İstanbul Anadolu / Ümraniye 475.000 TL - 3.000.000 TL Proje Detayı

Motto İstanbul'da fiyatlar belli oldu

Celaloğlu İnşaat imzasıyla Güneşli'de yükselen Motto İstanbul projesi avantajlı ödeme koşulları ve uygun fiyatlarla satışa çıktı.

Celaloğlu İnşaat'ın bir süredir ön talep sürecinde olan yeni projesi Motto İstanbul'da satışlara başlandı. İstanbul'un hızla değerlenen bölgelerinden Güneşli'de hayata geçirilen projede alanları 85 metrekare ile 95 metrekare arasında değişen 1+1 ve 2+1 tiplerinde tasarlanmış toplam 90 home ofis yer alıyor.

Teslimlerine Aralık 2017'de başlanması beklenen projede home ofislerin yanı sıra 12 adet dükkana da yer veriliyor. Metrekare birim fiyatı ortalama 4 bin 200 TL olarak belirlenen projeden aylık bin 800 TL'ye home ofis sahibi olunabiliyor. Peşin alımlarda yüzde 8 indirimin sunulduğu projede yatırımcılara lansmana özel yüzde 12 indirim fırsatı da tanınıyor. Yüzde 1 KDV avantajıyla satışa çıkan Motto İstanbul'dan banka kredisi ya da 24 ay vade farksız taksitle kolayca home ofis sahibi olunabiliyor.

Tek bloktan meydana gelen Motto İstanbul projesi metroya 400 metre mesafede inşa ediliyor. Atatürk Havalimanı, CNR Expo Fuar Merkezi, Kuyumcukent, İSTOÇ ve Tekstilkent'e yakınlığıyla dikkat çeken Motto İstanbul; E-5, TEM ve Basın Ekspres gibi ulaşım arterlerine yakınlığıyla da kazançlı bir yatırım fırsatı sunuyor.