EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Moment İstanbul’dan konut sahibi olmak isteyenlere yılın son kampanyası

Moment İstanbul projesinden yıl sonuna kadar konut sahibi olmak isteyenlere özel yüzde 15 oranında indirim uygulanacak.

AC Yapı tarafından 100 milyon TL yatırım değeriyle İstanbul Anadolu yakasının en hızlı gelişen lokasyonlarından Kartal’da konumlandırılan Moment İstanbul projesinde yıl sonuna özel bir kampanya geliştirildi.

AC Yapı tarafından Kartal projesi Moment İstanbul’a özel olarak geliştirilen kampanya kapsamında yıl sonuna kadar projeden daire satın almak isteyenlere özel olarak yüzde 15 oranında indirim uygulanacak. Ayrıca projeden daire satın alabilmek için sadece yüzde 1 peşinat ödemek yeterli oluyor.

Yıl sonuna özel yüzde 15 oranında indirim uygulanacak

İstanbul’da üretilmiş getiri potansiyeli en yüksek 50 konut projesinden biri olarak gösterilen Moment İstanbul’un yüzde 1 peşinat ile ev sahibi olmayı sağlayan kampanyası kapsamında tüm dairelerde yıl sonuna özel yüzde 15 indirim uygulanacak.

Moment İstanbul, 44 katlı iki kulede 731 konut ve 12 ticari alandan meydana geliyor. Moment İstanbul, Yapı Kredi Bankası, İNG Bank, Garanti Bankası, Albaraka Türk ve Türkiye İŞ Bankası gibi anlaşmalı kurumlarla kişiye özel ödeme planı sunuyor.

Adalar manzarası, estetik mimarisi ve sosyal donatılarıyla bölgeye değer katan Moment İstanbul’da, geniş ve ferah bir tasarıma sahip 1+1'den 4+1'e kadar uzanan çeşitte residence ve home office alternatifleri yer alıyor. Yüksek tavana sahip, geniş ve ferah daireleri ile ayrıcalık sunan projede dairelerin büyüklükleri ise 74 metrekare ile 314 metrekare arasında değişiyor.

Proje manzarasıyla görenleri büyülüyor

Panoramik manzaralı dairelerin yer aldığı proje sakinlerine eşsiz bir adalar manzarası sunuyor. Yoğun iş ve şehir hayatından bunalanlar için sınırsız bir deniz manzarasının bulunduğu Moment İstanbul rahat ve huzurlu bir hayatın kapılarını açıyor.

Sosyal olanakları ile ayrıcalıklı bir yaşam vaat ediyor

Moment İstanbul projesi kapsamında; yüzme havuzundan çocuk oyun alanlarına, 7/24 güvenlikten otoparka kadar pek çok donatıya da yer veriliyor. Proje, açık yüzme havuzu, fitness center, spa, hobi odaları, cep sineması, kafeler, Cross Action Kids Club ile yaşayan, insanların mutlu ve huzurlu bir şekilde alışveriş yaparken sosyalleşebilecekleri bir ortam sunuyor.