EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Moment İstanbul’da kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı

İstanbul Anadolu yakasının cazibe merkezi kartal’da AC Yapı kalitesiyle yaşama kazandırılan Moment İstanbul’da kira öder gibi daire sahibi olma fırsatı sunuluyor.

AC Yapı tarafından İstanbul Anadolu yakasının en gözde lokasyonu Kartal’da konumlandırılan yatırım ve oturum değeri yüksek proje Moment İstanbul’dan ev sahibi olmak isteyenler geçen yılın fiyatı 399 bin TL’den ayda sadece 3 bin 990 TL ödeyerek daire satın alabiliyor.

Ada 3 bin 990 TL ile kira öder gibi ev sahibi olun

İstanbul’un getiri potansiyeli en yüksek 50 konut projesinden biri olarak gösterilen Moment İstanbul, 2018’e karlı bir kampanya ile girdi. 2017 fiyatlarını yeni yılda da sürdürme kararı alan AC Yapı’nın projesinde 3 bin 990 TL peşinat ödeyerek ev sahibi olunabiliyor. Yüzde bir peşinatla sunulan dairelerin fiyatları 399 bin TL’den başlıyor.

44 katlı 2 kule; 731 kout ve 12 ticari ünite

AC Yapı tarafından İstanbul’un en hızlı gelişen bölgesi Kartal'ın merkezinde konumlandırılan proje, 44 katlı iki kulede 731 konut ve 12 ticari alandan oluşuyor. Moment İstanbul, Yapı Kredi Bankası, Garanti Bankası ve Türkiye İŞ Bankası gibi anlaşmalı kurumlarla kişiye özel ödeme planı sunuyor.

Adalar manzarası, estetik mimarisi ve sosyal donatılarıyla bölgeye değer katan Moment İstanbul’da, geniş ve ferah bir tasarıma sahip 1+1'den 4+1'e kadar uzanan çeşitte residence ve home office alternatifleri yer alıyor. Yüksek tavana sahip, geniş ve ferah daireleri ile ayrıcalık sunan projede dairelerin büyüklükleri ise 74 metrekare ile 314 metrekare arasında değişiyor.

Adalara panoramik bakış

Panoramik manzaralı dairelerin yer aldığı proje sakinlerine eşsiz bir adalar manzarası sunuyor. Yoğun iş ve şehir hayatından bunalanlar için sınırsız bir deniz manzarasının bulunduğu Moment İstanbul rahat ve huzurlu bir hayatın kapılarını açıyor.

Sosyal donatılarla ayrıcalıklı bir yaşam

Moment İstanbul projesi kapsamında; yüzme havuzundan çocuk oyun alanlarına, 7/24 güvenlikten otoparka kadar pek çok donatıya da yer veriliyor. Proje, açık yüzme havuzu, fitness center, spa, hobi odaları, cep sineması, kafeler, Cross Action Kids Club ile yaşayan, insanların mutlu ve huzurlu bir şekilde alışveriş yaparken sosyalleşebilecekleri bir ortam sunuyor.

Misafirler adalar manzaralı terasta ağırlanacak

Daire sahiplerinin misafirlerini ağırlayabilecekleri, 36’ncı katta yer alan ortak kullanım alanında bulunan Moment Terrace, cep sineması, tiyatro ve toplantı salonu, müzik odası ve çocuk oyun odasından oluşan roof alanı ayrıca ortak kullanım alanın dikkat çekici unsurları arasında bulunuyor.

Home office kullanıcıları için özel bir lobi girişi

Tamamı home Office kullanıma uygun olan Moment İstanbul’da ofisler için özel bir lobi girişi yer alıyor.