EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Moment İstanbul kişiye özel ödeme planı ile her bütçeyi ev sahibi yapacak

AC Yapı'nın Kartal'da konumlandırdığı karma projesi Moment İstanbul'da yüzde 1 peşin ve kişiye özel ödeme imkanlarıyla ev sahibi olmak çok kolay...

AC Yapı tarafından Anadolu Yakası Kartal’da hayata geçirilen Moment İstanbul yatırımcısına ayda 5 bin TL’ye varan 1 yıl kira garantisi vaat ediyor.


Gayrimenkul sektörünün öncü firmalarından AC Yapı tarafından İstanbul Anadolu Yakasının en gözde lokasyonu Kartal’da konumlandırılan Moment İstanbul yatırımCısına büyük avantajlar sunuyor. Ödeme kolaylığı ve yüzde 1 peşin şartıyla hem yatırımcıyı hem de oturumcuyu cezbeden projede 44 katlı iki kulede 731 konut ve 12 ticari ünite yer alıyor.

Kişiye özel ödeme planları sunuluyor

Moment İstanbul, Yapı Kredi Bankası, ING Bank, Garanti Bankası, Albaraka Türk ve Türkiye İŞ Bankası gibi anlaşmalı kurumlarla kişiye özel ödeme planı ile her bütçeden insanın kolayca ev sahibi olmasının önünü açıyor.

1+1’den 5+1’e kadar geniş bir kitleye hitap ediyor

Adalar manzarası, estetik mimarisi ve sosyal donatılarıyla bölgeye değer katan Moment İstanbul’da, geniş ve ferah bir tasarıma sahip 1+1'den 5+1'e kadar uzanan çeşitte rezidance ve home office alternatifleri yer alıyor. Yüksek tavana sahip, geniş ve ferah daireleri ile ayrıcalık sunan projede dairelerin büyüklükleri ise 74,69 metrekare ile 697,91 metrekare arasında değişiyor.

Geniş sosyal olanaklar sağlanıyor

Cep sinemasından, tiyatro salonuna kadar her şey düşünülmüşMoment İstanbul projesi kapsamında; yüzme havuzlarından çocuk oyun alanlarına, 7/24 güvenlikten otoparka kadar pek çok donatıya da yer veriliyor. Projede; sauna, kapalı otopark, fitness merkezi, dinlenme alanları, açık ve kapalı yüzme havuzu gibi spor ve sosyal donatı alanları da bulunuyor. Daire sahiplerinin misafirlerini ağırlayabilecekleri, 36’ncı katta yer alan ortak kullanım alanında bulunan Moment Terrace, Cep sineması, tiyatro ve toplantı salonu, müzik odası ve çocuk oyun odasından oluşan Roof Alanı ayrıca ortak kullanım alanın dikkat çekici unsurları arasında yer alıyor.

Home Office kullanıcıları için özel bir lobi girişi

Projenin tamamı home office kullanma özelliğine sahip olup, home officeler için özel bir lobi girişi bulunmaktadır. Ayrıca 36. Katta kullanabilecekleri ortak bir toplantı salonu da mevcuttur.

Her noktaya ulaşım kolaylığı

E-5'in ve Kartal Metrosunun yanı başında bulunan proje, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 15, Pendik Deniz Otobüsü’ne 9, Bağdat Caddesi’ne 15, Minibüs Caddesi’ne 3, Kartal Sahili’ne ise 5 dakika uzaklıkta konumlanıyor.