Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Moment Beştepe uygun ödeme koşullarıyla dikkat çekiyor

Ankara'nın değerlenmeye devam eden bölgelerinden Beştepe'de hayata geçirilen Moment Beştepe; sosyal donatıları ve uygun ödeme koşullarıyla dikkat çekiyor.

Moment Beştepe, karlı bir yatırımın yanı sıra ofis sahipleri ve çalışanlarına beden ve ruh sağlıklarına önem veren ortamlar sunuyor. Proje alışılagelmiş ofis standartlarını yükseltirken, konsepti ile ofis kavramına yeni bir soluk kazandırıyor. Moment Beştepe Ofis, çalışanlar için zamanın değerini önemseyerek; keyifle mola verebilecekleri ve sosyalleşebilecekleri alanları, ofislerinin sadece bir adım uzağına getiriyor. Projede çalışanların dinlenebilecekleri ve sosyalleşebilecekleri uyku odaları, yoga/pilates salonu, zen bahçeleri, workshop salonu, ferah toplantı odaları, kafe ve restoranlar bulunuyor.

Projeden ofis sahibi olmak isteyenlere uygun ödeme koşullarının sunulduğu Moment Beştepe'de 30 Kasım’a kadar peşin alımlarda yüzde 15 indirim ve 12 ay vade farksız ödeme imkânı sunuluyor. Kampanya süresince tüm ofislerin dekorasyonlu olarka teslim edilecepği projeden banka kredisiyle ofis sahibi olmak isteyenler bankaların düşük faiz oranlarıyla sunduğu 120 ay vade imkanlarından yararlanabiliyorlar.

Lokasyonu sebebiyle işe geç kalma sorununu ortadan kaldıracak olan proje; Eskişehir, Konya Yolu ve en akıcı alternatif olan Sakıp Sabancı Bulvarı, toplu taşıma araçları ile metroya olan mesafesi dikkat çekiyor.