Folkart Incity
2 Yıl Sonra Teslim
Folkart Incity İzmir / Bornova 239.000 TL - 1.349.000 TL Proje Detayı
AND Pastel
10 Ay Sonra Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı
Pega Kartal
Hemen Teslim
Pega Kartal İstanbul Anadolu / Kartal 395.000 TL - 1.600.000 TL Proje Detayı
Nef Kağıthane
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Kağıthane İstanbul Avrupa / Kağıthane Proje Detayı

Moment Beştepe Ofis'te yılın son kampanyası devam ediyor

Ankara Beştepe'de yükselen yeni nesil ofis projesi Moment Beştepe Ofis, sunduğu fırsatlar ve imkanlarla yeni yıla kar ederek başlama imkanı sunuyor.

Moment Yapı'nın Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nin hemen karşısında inşa ettiği Moment Beştepe Ofis'te yıl sonuna özel yeni bir kampanya başladı. Kampanyayla ilgili bilgi veren Moment Yapı A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Turgut Uyar, "Anlaşmalı bankaların garantörlüğünde 36 aya kadar yüzde 0, 60 aya yüzde 0,33, 120 aya yüzde 0,59 oranındaki faiz oranları ile yatırımcıların cebini düşünüyoruz. Bunun yanı sıra sunduğumuz anında fatura imkanı ile de yeni yıl gelmeden şirketlere önemli bir avantaj sunuyoruz” dedi. İnşa edildiği bölgenin inşaat yapılabilecek son parselinde yer alan projenin Aralık 2017'de teslim edilmesi bekleniyor.

Moment Beştepe, karlı bir yatırımın yanı sıra ofis sahipleri ve çalışanlarına beden ve ruh sağlıklarına önem veren ortamlar sunuyor. Proje alışılagelmiş ofis standartlarını yükseltirken, konsepti ile ofis kavramına yeni bir soluk kazandırıyor. Moment Beştepe Ofis, çalışanlar için zamanın değerini önemseyerek; keyifle mola verebilecekleri ve sosyalleşebilecekleri alanları, ofislerinin sadece bir adım uzağına getiriyor. Projede çalışanların dinlenebilecekleri ve sosyalleşebilecekleri uyku odaları, yoga/pilates salonu, zen bahçeleri, workshop salonu, ferah toplantı odaları, kafe ve restoranlar bulunuyor.

Lokasyonu sebebiyle işe geç kalma sorununu ortadan kaldıracak olan proje; Eskişehir, Konya Yolu ve en akıcı alternatif olan Sakıp Sabancı Bulvarı, toplu taşıma araçları ile metroya olan mesafesi dikkat çekiyor.