EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Modern City Bahçelievler’de yüzde 0.98 faiz fırsatı

İstanbul Bahçelievler’de yükselen Modern City Bahçelievler’de 5 yıl için yüzde 0.98 faiz fırsatı sunuluyor. Projede teslim tarihi Ağustos 2019 olarak planlandı.

Alp Group İnşaat ile ModaCity ortaklığında İstanbul Avrupa Yakası Bahçelievler’de yükselen Modern City’de yüzde 0.98 faiz fırsatı başladı. Fiyatların 512 bin TL’den başladığı Modern City Bahçelievler’de 5 yıl için yüzde 0.98 vade farkı ile banka kredisi imkanı sunuluyor. Yüzde 35 peşinatla konut sahibi olanlara ise 36 ay için vade farksız taksit imkanı da sunuluyor. Peşin ödemelerde ise yüzde 8 indirim yapılıyor.

AİLE YAŞANTISINA UYGUN OLARAK TASARLANDI

Modern City Bahçelievler’de yer alan konutlar aile yaşantısına uygun olarak tasarlandı. 5 bin metrekare üzerinde yükselen Modern City Bahçelievler; standart 2+1, 3+1, 4+1, bahçe teraslı 2+1, 3+1, 4+1 ve kat teraslı 2+1 daire seçenekleri olmak üzere toplam 105 konuttan meydana geliyor. Modern City Bahçelievler’de yer alan konutların büyüklükleri 104 metrekare ile 217 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

METRO HATTINA 350 METRE YAKINLIKTA YÜKSELİYOR

Yenibosna mevkiinde yükselen Modern City Bahçelievler; E-5, TEM ve Kuzey Otoyolu bağlantı yollarına yakınlığının yanı sıra metro ve metrobüs ile ulaşım kolaylığı ve merkezi konumuyla dikkatleri üzerine çekiyor. Modern City Bahçelievler; yapımı devam eden Halkalı-Kirazlı ile İkitelli-Ataköy metro hatlarına 350 metre, Atatürk Havalimanı’na ise 3 kilometre mesafede konumlanıyor.

ZENGİN SOSYAL YAŞAM ALANLARI SUNULUYOR

Modern City Bahçelievler’de yer alacak olan konut sakinlerine lobi, resepsiyon, sauna, fin hamamı, kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, çok amaçlı spor sahası, peyzaj, çocuk oyun alanları, kamelyalar, hobi odası, seyir terası, çok amaçlı toplantı salonu gibi birçok spor ve aktivite alanı sunuluyor.

Modern City Bahçelievler’de yer alan konutların yeni sahiplerine teslim tarihi Ağustos 2019 olarak planlandı.