EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Modda Port projesi İzmir Konak'ta yükseliyor

Ontan Gayrimenkul tarafından inşa edilen 25 katlı 2 blok şeklinde tasarlanan Modda Port projesi İzmir’in Konak ilçesine bağlı Çınarlı bölgesinde yükseliyor.

Modda Paort projesinde rezidans, home office ve ofisler bir arada yer alıyor. 25 katlı 2 blok şeklinde tasarlanan proje İzmir’in en gözde ilçesi Konak’ın Çınarlı bölgesinde sektöre kazandırılıyor. Projede yer alan ofisler 30 metrekareden başlıyor. Home officeler 38 metrekareden başlıyor. Rezidanslarda ise metrekare büyüklükleri 70 metrekareden başlangıç gösteriyor.

Henüz ödeme planlarının açıklanmadığı projeye dair tüm detayların kısa süre içinde açıklanması bekleniyor.

Ontan Gayrimenkul kalitesiyle Çınarlı’da hayata kazandırılan projede ofis, home office ve rezidanslar yer alıyor. Ayrı parsellerde yer alacak 2 blok şeklinde hayata kazandırılan Modda Port’ta zemin katlardan 9. kata kadar ofis üniteleri, 9. katından itibaren . katından 16. katına kadar home officeler, 16. katından 25. kata kadar da rezidans üniteleri bulunuyor.

  • Projede yer alan home officeler 1+1,

  • Rezidans konseptli üniteler de 1+1’den 3+1’e farklı tiplerde tasarlandı.

Teslimlerin Ağustos 2020’de gerçekleştirilmesi hedeflenen proje metro istasyonuna çok yakın konumda inşa ediliyor. Merkezi konumuyla yatırımcıyı cezbetmeyi başaran projede deniz ve eşsiz İzmir manzarası alıcıya sunuluyor.

Projedeki ofis fiyatları 260 bin TL’den, home office fiyatları 305 bin TL’den, rezidans fiyatları da 685 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Ontan Gayrimenkul kalitesiyle İzmir ilçesinin en merkezi ilçesi Konak'ta hayata kazandırılan Modda Port projesinde ofis, home office ve rezidanslar yer alıyor. Projede yer alan birimlerin metrekare büyüklükleri 30 metrekareden başlayıp 70 metrekareye kadar yükseliyor. Projede yer alan en düşük fiyatlı birim ise 260 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projede anahtar teslimlerinin ise Ağustos 2020 tarihinde başlaması bekleniyor. Henüz inşaat çalışmalarının start almadığı Modda Port projesinde çalışmalar kısa süre sonra başlayacak.