EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Moda Country'de fiyatlar 230 bin TL'den başlıyor

Tamamlandığında yüzde 40 prim yapması beklenen Moda country projesi Ankara Yenimahalle'de yükseliyor. Projede daire fiyatları 230 bin TL'den başlıyor.

Başkent Ankara'nın yeni merkezlerinden biri olarak görülen Yenimahalle Yaşamkent'te konumlandırılan Moda Country'de 136 daire, 20 adet bahçeli dubleks ve 24 adet dükkan yer alıyor. 22 bin metrekarelik alan üzerinde yükselen Moda Country'de alanları 53 metrekare ile 234 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tipinde daireler bulunuyor.

Nisan 2017'de tamamlanarak sahiplerine teslim edileceği öngörülen Moda Country'de daire fiyatları 230 bin TL'den başlıyor. Peşin ödemenin yanı sıra şirket bünyesinde uygun ödeme koşullarının da sunulduğu projede kiraların bin 250 TL ile 4 bin TL arasında değişmesi bekleniyor.

Sosyal donatı alanları arasında kapalı yüzme havuzu, Türk hamamı, sauna, Fin hamamı, dans salonu, tenis kortu, basketbol ve voleybol sahasının bulunduğu Moda Country projesinin tamamlandığında yatırımcısına yüzde 40 oranında kazandırması bekleniyor.