EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

MOD Bahçelievler’in metrekaresi 4 bin 950 TL’den başlıyor

MOD Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen MOD Bahçelievler projesinde dairelerin metrekaresi 4 bin 950 TL’den başlıyor.

MOD Gayrimenkul imzasıyla yükselen MOD Bahçelievler projesinde küçük daire modellerinin aksine geniş daire seçenekleri sunuluyor. MOD Bahçelievler’de 2.5+1 dairelerin büyüklüğü 163 metrekare, iki seçeneği bulunan 3.5+1 dairelerin büyüklüğü 184 metrekare ve 187 metrekare, 4.5+1 dairelerin büyüklüğü ise 221 metrekare arasında değişiyor. Projede dairelerin metrekaresi 4 bin 950 TL'den başlıyor.

MOD Bahçelievler projesinde yüzme havuzu erkekler ve kadınlar için ayrı tasarlanmış fitness salonu, sauna ve buhar odası gibi günün yorgunluğunu çıkaracak sosyal olanaklar bir arada bulunuyor.

MOD Bahçelievler, bahçe katından yeşil bir ortama açılan teraslar, doğayla iç içe yaşayan balkonlar ve ağaçlıklı bir yaşam alanı da sunuyor. 5.000 metrekare peyzaj alanı, balkonlu yaşamı ve merkezi lokasyonu ile bölgede öne çıkan MOD Bahçelievler’de ihtiyaçlara yönelik tüm sosyal donatılara da yer veriliyor. MOD Bahçelievler projesinde teslimlerin Eylül 2018’de yapılması planlanıyor.