EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

MOD Bahçelievler'de kaba inşaatın yarısı tamamlandı

MOD Gayrimenkul Yatırım'ın Bahçelievler'de konumlandırdığı MOD Bahçelievler projesinde inşaatın yarısı tamamlandı. Projenin teslimlerine Eylül 2018'de başlanacak.

İstanbul'un yeni Levent aksı olarak anılan Basın Ekspres Yolu üzerinde yükselen MOD Bahçelievler projesinde konutların yüzde 45'i sahiplerini buldu. Satışların tüm hızıyla devam ettiği MOD Bahçelievler'den konut sahibi olmak isteyenler için ise yeni bir kampanya başladı. 3 blokta toplam 84 daireden meydana gelen MOS Bahçelievler ödeme planı kapsamında; projeden daire satın almak isteyen yatırımcılara sıfır faizle 36 ay, 0,69 faiz oranıyla ise 69 ay vade imkanı sunuluyor. Yüzde 10 indirim fırsatının devam ettiği projede dairelerin metrekare birim fiyatları 4 bin 950 TL'den başlangıç gösteriyor.

Eylül 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan MOD Bahçelievler'de alanları 163 metrekare ile 221 metrekare arasında değişiklik gösteren 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde dairelere yer veriliyor. Aile yaşamına uygun geniş daireleriyle dikkat çeken projede; 2+1 daireler 800 bin TL'den, 3+1 daireler 990 bin TL'den, 4+1 daireler ise 1 milyon 210 bin TL'den başlayan fiyatlarla yatırımcının beğenisine sunuluyor.

Arazisinin 5 bin metrekaresi yeşil alanlara ayrılan MOD Bahçelievler'in sosyal donatı alanları arasında kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, açık ve kapalı otopark, fitness merkezi ve saunaya yer veriliyor. Yeşilköy Havalimanı-Basın Ekspres-TEM bağlantı yolunun üzerinde inşa edilen proje; metro ve metrobüse yakınlığı sayesinde yatırımcısına trafiksiz bir yaşam vadediyor.