EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

MOD Bahçelievler'de daireler 800 bin TL'den satışa sunuluyor

MOD Gayrimenkul Yatırım imzasıyla İstanbul'un değer kazanmaya devam eden alanlarından Bahçelievler'de konumlandırılan MOD Bahçelievler'de uygun ödeme koşulları sunuluyor.

İstanbul'un yeni Levent aksı olarak anılan Basın Ekspres Yolu üzerinde inşa edilen MOD Bahçelievler projesi az katlı ve yatay mimarisiyle dikkat çekiyor. Metroya 200 metre mesafede yer almasıyla yatırımcılarına trafiksiz bir yaşam vadeden projede toplam 84 konuta yer veriliyor.

Alanları 163 metrekare ile 221 metrekare arasında değişen 2,5+1, 3,5+1 ve 4,5+1 daire seçeneklerine yer verilen projede dairelerin metrekare birim fiyatları lansman dönemine özel olarak 4 bin 950 TL olarak belirlendi. Yüzde 30 peşinat, yüzde 15 teslimde ödeme, kalanı 36 ay sıfır faizle veya 120 ayda yüzde 0,69 faizle kredi imkanı sunulan MOD Bahçelievler projesinde daire fiyatları ise 800 bin TL ile 1 milyon 210 bin TL arasında değişiyor.

SPDO-Sabri Paşayiğit imzası taşıyan MOD Bahçelievler’in daireleri, yaşam konforunu artıran daire planlamasıyla da fark yaratıyor. Giriş holü ve odalara açılan koridor rahat hareket imkanı sağlayan ölçeklerde tasarlanıyor. Tüm daire modellerinde biri büyük biri küçük olmak üzere çift balkon bulunuyor. Büyük balkon mutfak ve salona, küçük balkon ise ebeveyn yatak odasına açılıyor. Ayrıca tüm dairelerde ebeveyn banyosuna yer veriliyor.