EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Miray Park Konutları'nda 15 ay vade farksız taksit fırsatı sunuluyor

NBC Gizer tarafından Adana'nın Sarıçam ilçesinde yükselen Miray Park Konutları projesinde satışlar geçtiğimiz günlerde başladı. Projede fiyatlar 89 bin TL'den başlıyor.

Adana'nın gelişen bölgelerinden Sarıçam'da 4 bin 621 metrekarelik arazi üzerinde yükselen Miray Park Konutları, Adana'da konut anlayışını değiştirmeye hazırlanıyor. Toplamda 144 dairenin yer aldığı projede teslimlerin Haziran 2018'de başlaması planlanıyor. Miray Park Konutları alanları 62 metrekare ile 112 metrekare arasında değişen 1+1 ve 2+1 tipinde dairelere yer veriliyor.

Projeden daire sahibi olmak isteyen yatırımcılara yüzde 50 peşinatla 15 aya kadar vade farksız taksit fırsatının sunulduğu projede 1+1 daireler 89 bin TL'den, 2+1 daireler ise 119 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Sakinlerine huzurlu bir yaşamın yanı sıra karlı bir yatırım fırsatı sunan proje Adana Koza Arena Stadı ve Çukurova Üniversitesi'ne olan yakınlığıyla dikkat çekşiyor.

"Hayallerinizi yükseltin!" sloganıyla lanse edilen Miray Park Konutları'nın sosyal donatı alanları arasında açık otopark, yürüyüş parkuru, peyzaj alanları, basketbol ve futbol sahası, çocuk oyun alanları ve fitness merkezi bulunuyor.