EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Mirage Residence'ta son daireler 400 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor

Sur Yapı'nın Güneşli'de hayata geçirdiği ikinci proje olarak yükselen Mirage Residence'ta daire fiyatları 400 bin TL ile 1 milyon 200 bin TL arasında değişiyor.

Sur Yapı güvencesiyle Güneşli'de konumlandırılan Mirage Residence'ta son dairelerin satışları uygun ödeme koşulları ve cazip fiyatlarla devam ediyor. Projeden daire sahibi olmak isteyen yatırımcılar yüzde 35 peşinat ödedikleri takdirde, teslimde bir 35'lik bir ödeme daha yapıyor. Kalan kısım ise şirket bünyesinde 60 aya kadar vadelendirilebiliyor. Peşin ve banka kredili ödemelerde ise yatırımcılara yüzde 10+10 indirim fırsatı sunuluyor.

Daire fiyatlarının 400 bin TL'den başladığı Mirage Residence projesi 15 bin metrekarelik arsa üzerinde yükselen 17 katlı 3 bloktan oluşuyor. 342 konutluk projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri bulunuyor. Projede yer alan dairelerin alanları 58 ile 234 metrekare arasında değişiyor.

300 milyon TL'lik yatırımla hayata geçirilen Mirage Residence projesinin sosyal donatı alanları arasında yarı olimpik açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, güneşlenme ve gölgelik alanları, açık hava fitness alanı, yürüyüş ve bisiklet parkurları bulunuyor.