EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Mirage Marina Bodrum'da yüzde 40 peşinatla sıfır faiz fırsatı sürüyor

Side A.Ş. ve Mustafa Asım Şat ortaklığının Bodrum'da konumlandırdığı Mirage Marina Bodrum'dan daire sahibi olmak isteyenlere şirket bünyesinde sıfır faiz imkanı sunuluyor

Yerli ve yabancı yatırımcının yoğun ilgisini sürdürdüğü Bodrum'da 4 bin 510 metrekarelik alan üzerinde yükselen Mirage Marina Bodrum projesinde 20 flat ve 20 bahçe dubleks olmak üzere 40 daireye yer veriliyor. Bodrum Marina'ya 10 dakika, Bardakçı Koyu'na ise 5 dakika yürüme mesafesinde konumlandırılan Mirage Marina Bodrum'da büyüklükleri 80 metrekare ile 160 metrekare arasında değişen 2+1 ve 3+1 daireler yer alıyor.

Mayıs 2017'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen projede yüzde 40 peşinatla teslime kadar firmaya vade farksız ödeme yapılabiliyor. Banka kredisiyle de konut sahibi olunabilen projede 2+1 daireler 300 bin dolardan, 3+1 daireler ise 420 bin dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Tamamlandığında 2+1 dairelerin 48 bin TL'den, 3+1 dairelerin ise 72 bin TL'den sezonluk olarak kiraya verilebileceği öngörülen projenin sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı otopark, çocuk oyun alanları, açık yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna ve restoran mevcut.