EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Mira Ofis Beytepe'de fiyatlar 700 bin 256 TL'den başlıyor

Yavuz Yapı'nın Ankara Beytepe'de hayata geçirdiği Mira Ofis Beytepe projesinden ofis sahibi olmak isteyenlere kişiye özel ödeme koşulları sunuluyor.

Ankara'nın hızla gelişen iş ve yaşam alanlarından Beytepe'de 30 bin 375 metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan Mira Ofis Beytepe projesinde satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Toplam inşaat alanı 70 bin 260 metrekare olan Mira Ofis Beytepe projesinde alanları 157 metrekare ile 468 metrekare arasında değişiklik gösteren 200 ofis yer alıyor.

Kişiye özel ödeme koşullarıyla kolayca ofis sahibi olunabilen Mira Ofis Beytepe projesinde fiyatlar 700 bin 256 TL bin 2 milyon 142 bin 282 TL arasında değişiyor. Kule ofis, bahçe ofis, teras ofis ve cadde mağazaları bölümlerinden oluşan proje; avantajlı lokasyonu, modern mimarisi ve her ihtiyaca uygun ofis tipleriyle yatırımcısına büyük kolaylıklar sağlıyor.

Haziran 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan Mira Ofis Beytepe'nin yatırımcısına yüksek oranda prim sağlayacağı tahmin ediliyor. Proje hakkında ayrıntılı bilgi ve talep formuna www.miraofisbeytepe.com adresinden ya da 0312 238 33 66 numaralı telefondan erişilebiliyor.