EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Mira Ofis Beytepe projesi Haziran 2018’de teslim edilecek

Yavuz Yapı imzasıyla Ankara’da hayata geçirilen Mira Ofis Beytepe projesi Haziran 2018’de teslim edilecek.

30 bin 375 metrekarelik arsa üzerine kurulan Mira Ofis Beytepe projesi, Yavuz Yapı tarafından Ankara’nın hızla gelişen lokasyonlarından Beytepe’de yükseliyor. 70 bin 260 metrekare inşaat alanına sahip olan bu projede 157 metrekare ile 468 metrekare arasında değişen ofis tipleri bulunuyor. Mira Ofis Beytepe’de teras ofis, kule ofis, cadde mağazaları ve bahçe ofis bölümleri yer alıyor.

Mira Ofis Beytepe’de fiyatlar 700 bin TL’den başlayarak 2 milyon 140 bin TL’ye kadar artış gösteriyor. Projenin teslim tarihi ise Haziran 2018 olarak açıklandı.

Kanuni Sultan Süleyman Bulvarı üzerinde hayata geçirilen Mira Ofis Beytepe, modern mimarisi, avantajlı lokasyonu ve her ihtiyaca uygun ofis tipleriyle yatırımcılar için konforlu bir yaşam vaat ediyor.

Kapalı otoparktan tüm ofis katlarına direkt asansör ile ulaşım sağlanabilen Mira Ofis Kule projesi Mimar Gökhan Aksoy imzası taşıyor. Kule bölümünde ise her katta 4 ofis bulunuyor. Mira Ofis Beytepe’de villa şeklinde az katlı bloklarda çalışma fırsatı sunuluyor.