Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

MİNT’ten sanata ve sanatçıya tam destek

Kaliteli yeni nesil apartmanlar üreten köklü firma MİNT “Şehir Bizimle Tazeleniyor” sloganıyla sanata ve sanatçıya tam destek vermeye devam ediyor.

Ürettiği yeni nesil şehir apartmanları ile sektörde adından sık sık bahsettiren MİNT, sanata ve sanatçıya verdiği desteği sürdürüyor. “Şehir Bizimle Tazeleniyor” sloganıyla faaliyetlere start veren MİNT, Mert Aslan’ın düzenlediği ‘’Welcoming Spring Break" etkinliğinde ilk defa bulunacak ‘Unique&Limited’ ismindeki sanat ve tasarım ürünlerinin Küratör Özlem Ünsal tarafından seçilen parçalarını bünyesinde sergiliyor.

İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakasında Boğaz ve Haliç arasında hayata kazandırılan yeni nesil şehir apartmanları ile dikkat çeken MİNT, 11-12 Mayıs tarihleri arasında Raffles İstanbul Zorlu Center’da düzenlenecek Mert Aslan Presents’ın ‘Spring Break’ etkinliğinde ilk kez yer alacak olan ‘Unique&Limited’ sergisinin sponsorluğunu üstlendi. MİNT Yapı sanata ve sanatçıya verdiği destek ve önemi bu çalışmayla da devam ettiriyor.

MİNT tarafından benimsenen ‘ulaşılabilir ev ve ulaşılabilir sanat’ anlayışı doğrultusunda Küratör Özlem Ünsal tarafından bizzat belirlenen birbirinden önemli ve değerli eserler Melissa&Orkide Salonu’nda sanat severlere sunulacak. Sergideki değerli eserler ve sanat severleri MİNT sponsorşuğunda bir araya gelecek.

Modern seyyahlarımızdan Özlem Avcıoğlu ve MİNT Yönetim Kurulu Başkanı Sefer Altıoğlu, 11 Mayıs 2018 Cuma günü saat 14.00’da ulaşılabilir sanat ve ev konsepti, günümüzde değişen trendler, future living hakkında yapacakları konuşma sonrası etkinliğe katılanlarla bir araya gelecekler.