EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

MİNT projelerinde ‘erken teslim’ ve ‘kira garantisi’ avantajı

Gayrimenkul sektörünün köklü isimlerinden MİNT Yapı’nın prestijli projeleri MİNT E5 ve MİNT Şişli projelerinde çok özel avantajlar sağlıyor.

MİNT İstanbul’un en merkezi konumlarından Boğaz Haliç arasında hayata kazandırdığı MİNT E5 ve MİNT Şişli projelerinden kısa süreli geri dönüş imkânı ile erken teslim avantajlarına bir de kira garantisi kampanyası eklendi.

Şehrin tam merkezinde erişilebilir imkanlarla karlı yatırımların kapısını açan MİNT Yapı, MİNT E5 ve MİNT Şişli projelerinde 4 bin ile 4 bin 500 TL arasında değişen kira garantisi ile karlı yatırımların kapılarını aralıyor.

MİNT tarafından İstanbul’un en merkezi lokasyonlarından yaşama kazandırılan projelerde İstanbul genelinde ortalama 24,7 yıl şeklinde belirlenen amortisman süresi 16,7 yıla kadar düşüyor. MİNT E5 ve MİNT Şişli projelerinden birinde konut satın alan vatandaşlar bir yılın sonunda konut bedelinin yüzde 6’sını geri kazanıyor.

MİNT E5 projesinde alıcıya sağlanan kira garantisi sayesinde ayda 4 bin TL’ye kadar, MİNT Şişli projesinde ise 4 bin TL’ye kadar kira garantisi ile karlı yatırımın kapılarını aralanıyor.

MİNT E5 projesinde fiyatlar 338 bin TL’den başlıyor. Projede konut alıcısına 1+0’dan 2+1’e kadar konut seçenekleri sunuluyor.
Konut fiyatlarının 328 bin TL’den başlangıç gösterdiği MİNT Şişli projesinde de konut alıcısına 1+1 ve 2+1 loft tipinde konut seçenekleri yer alıyor.

MİNT Yapı tarafından İstanbul’un en merkezi noktalarında hayata kazandırılan MİNT E5 ve MİNT Şişli projesinde erken teslim avantajı da sunuluyor. Projedeki anahtar teslimleri 4 ay öne çekilerek Ağustos 2018 tarihine alındı.

‘Erken teslim’, ‘kira garantisi’ ve ‘kısa sürede geri dönüş’ avantajlarıyla konut satın almak için MİNT Yapı’nın MİNT E5 ve MİNT Şişli projelerinin satış ofislerine uğrayın!