EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

MİNT E-5 ve MİNT Şişli için ön talepler toplanmaya başladı

Gayrimenkul sektöründe yeni nesil şehir apartmanları üreten MİNT, yen, projeleri MİNT E-5 ve MİNT Şişli için ön talep toplamaya başladı.

Yeni nesil şehir apartmanları üreten MİNT, yeni projeleri için ön talep toplamaya başladı. Gayrimenkul sektöründe önemli değer yaratan projelere imza atan MİNT’in MİNT E-5 ve MİNT Şişli projelerinde ön talepler alınmaya başlandı.

MİNT, yeni projesi ‘MİNT E-5’ ve ‘MİNT Şişli’ için ön talep toplamaya başladı. MİNT E-5’te; İskoç Parlamentosu, Çin Ulusal Kongre Merkezi ve Abu Dhabi’deki Kapital Kapısı gibi dev projelere imza atan dünyaca ünlü mimarlık şirketi RMJM İstanbul ile işbirliği yapılıyor.

Yatırım değerinin yüksek olduğu bölgelerdeki konumuyla dikkat çekiyor

Tüm projelerini Boğaz – Haliç aksında gerçekleştiren MİNT, MİNT E-5’i yatırım potansiyelinin her zaman yüksek olduğu, İstanbul’un yükselen değeri Kağıthane bölgesinde, MİNT Şişli’yi ise İstanbul’un kalbi Şişli’de hayata geçiriyor.

400 metrekare alana yayılan MİNT E-5 projesinde 1 adet ticari ve 101 adet de yaşam ünitesi bulunuyor.

Yenilikçi proje

Sakinlerine, trafik, stres, kalabalık, kısacası; şehir hayatının getirdiği tüm zorlukları ortadan kaldırmayı vadeden proje, teras katında yer alan ve 360 derece şehir manzarasına sahip sosyalleşme alanı ve fitness salonu, daire sahiplerinin misafirlerini ağırlayabilecekleri, otel odası konforunda misafir odası, 7/24 güvenlik hizmeti ve çamaşırhanesi ile en yenilikçi projelerden biri olma özelliğini taşıyor.

Fiyatlar 265 bin TL’den başlıyor

1 + 0, 1 +1 ve 2 + 1 daire seçenekleriyle hayata geçen MİNT E-5’in, ön satışa özel metrekare birim fiyatı ortalama 6 bin 900 TL olarak belirlendi. Eylül 2018’de teslim edilecek MİNT E-5’in satış fiyatları 265 bin TL ile 745 bin TL arasında değişiyor.

MİNT Şişli İstanbul’un kalbinde yükseliyor

İstanbul’un en merkezi lokasyonlarından, Levent’in yanı başında bulunan MİNT Şişli, Kanyon AVM ve Levent metro durağına 10 dakika yürüme mesafesiyle dikkat çekiyor. Büyükdere Caddesi’ne sadece 1 km mesafede bulunan MİNT Şişli, Zincirlikuyu metrobüs durağına ve Zorlu Center’a 3 km, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne ise 5 km mesafesiyle hayatı kolaylaştırıyor.

220 metrekare özel Japon bahçesiyle Japonya’nın sembol bitkileriyle süslenen bahçe, dört mevsimin güzelliklerinin yaşandığı bir dinlenme alanı olarak tasarlandı.
1+0, 1+1 ve 2+1 seçenekleriyle satışa sunulan MİNT Şişli’de ayrıca 1+1 ve 2+1 loft daire seçenekleri de mevcut. Projede, ön satışa özel, metrekare ortalama fiyatı 7 bin 400 TL olarak belirlenirken, fiyat aralığı ise 286 bin TL ile 727 bin TL arasında değişiyor.

MİNT Yönetim Kurulu Başkanı Sefer Altıoğlu: “Enerjimizi şehirden alıyoruz”

Tüm projelerini hayata geçirirken insana ve doğaya saygı prensiplerinden taviz vermediklerini anlatan MİNT Yönetim Kurulu Başkanı Sefer Altıoğlu, “MİNT olarak enerjimizi şehirden alıyor, herkesin şehrin tam kalbinde yaşamaya hakkı olduğuna inanıyoruz. İstanbul’un en değerli lokasyonlarında bulunan, çağdaş ulaşım alternatiflerinin ve şehir hayatının hemen yanı başında hayata geçirdiğimiz projelerimizi tasarlarken, herkese hitap etmeyi esas alıyoruz. Projemizi şekillendirirken, konut sahiplerinin satın aldıkları evleri dilerse yatırım, dilerse yaşama amaçlı kullanabileceği şekilde tasarlıyoruz” dedi.

Kendi enerjisini üreten proje

MİNT tüm projelerinde enerji kaynaklarını ‘en verimli’ şekilde kullanmak üzere planlamalar yaparak geleceğe de yatırım yapmaya devam ediyor. MİNT, hayata geçirdiği projelerde kullandığı güneş kolektörleri ile yenilenebilir enerji sayesinde aidat, ısınma ve soğutma giderlerinin azalmasına katkıda bulunuyor.

24 ay kira garantisi ile konut geri dönüşü 16 yıla düşüyor

İstanbul’da ortalama 22 yıl olan gayrimenkul amortisman süresini 16 yıla kadar düşüren MİNT, daire tesliminden itibaren konut sahiplerinin satın aldıkları gayrimenkulü kendisi değerlendirmediği takdirde, kiralayarak 24 ay boyunca garantili kira sistemi avantajını sunuyor. Kira bedelini gayrimenkulün toplam değerinin binde beşi oranında belirleyen MİNT, bahsi geçen bedelin altında kiralama gerçekleşirse 24 ay boyunca aradaki farkı karşılıyor.