EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Mint Çağlayan'da her gün 1 milyon TL'lik daire satıldı

MİNT'in ilk projesi Mint Çağlayan'da satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Satışlarına 20 gün önce başlanan projede dairelerin yüzde 50'si sahiplerini buldu.

MİNT, 20 gün önce satışa çıkardığı Mint Çağlayan projesinde hızlı bir satış grafiği yakaladı. Projeden her gün 1 milyon liralık daire satışı gerçekleştirdiklerine dikkat çeken MİNT Yönetim Kurulu Başkanı Sefer Altıoğlu, “Satışa başladığımız günden itibaren çok yoğun bir talep alıyoruz. Lansman öncesi satış yapmadan, sadece lansmandan bu yana 20 günlük süre zarfında projemizin yarısını sattık ve 20 milyon liralık bir ciro elde ettik. Bu da bize yenilenebilir enerjiyle, optimum metrekareli, aidatı düşük, İstanbul’un tam merkezinde ve kira garantili konutlar üretmenin konut alıcısı tarafından ne kadar çok ihtiyaç duyulduğunu gösterdi" dedi.

Yeni projeler yolda

MİNT markasıyla sektöre yeni bir kategori ve yeni bir soluk getirmenin karşılığını oturumcu ve özellikle de yatırımcı kitleden fazlasıyla gördüklerini söyleyen Altıoğlu, "Çok kısa bir sürede Mint Çağlayan’ın satışlarını tamamlayıp önümüzdeki aylarda yeni projelerimize başlayacağız" diye konuştu.

Yüzde 15'lik lansman indirimi 10 gün daha devam edecek

Mint Çağlayan'da büyüklükleri 35 metrekare ile 111 metrekare arasında değişen stüdyo, 1+1 ve 2+1 daire seçeneklerine yer verdiklerini belirten Sefer Altıoğlu, "Metrekaresi 6 bin 750 TL'den başlayan fiyatlarla satışa çıktık. Lansmana özel 1 aylık süre boyunca peşin alımlarda yüzde 15’lik indirim avantajı sağlıyoruz. Lansman avantajının ve merkezi lokasyonun etkisiyle son on günde de aynı ilginin artarak sürmesini bekliyoruz. Ayrıca yüzde 5 peşinat ödeyen herkese garantör bankalarımız aracılığıyla uzun vadeli, minimum ödemeli seçenekler sunuyoruz" dedi.