EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Mina Towers'ta satışlar başlıyor

Başaran Gayrimenkul Yatırım tarafından Fikirtepe'de yükselecek olan Mina Towers projesi önümüzdeki günlerde basın mensuplarının karşısına çıkarılacak.

İstanbul'da kentsel dönüşüm denince akla ilk gelen bölgelerden olan Fikirtepe'de inşaatlar durmaksızın devam ediyor. Bölgenin en yeni projesi Mina Towers da önümüzdeki günlerde lanse edilerek satışa çıkarılmaya hazırlanıyor. “Dünya standartlarında bir yıldız şimdi Kadıköy’de” sloganıyla hayata geçirilen Mina Towers projesi 69 bin 500 metrekarelik alan üzerinde konumlandırılıyor.

Ön talep süreci devam eden projede alanları 55 metrekare ile 300 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerinde dairelere yer veriliyor. Toplamda bin 500 konutun yer alacağı Mina Towers'ta konutların yanı sıra 95 ticari birime de yer veriliyor. Fiyatlar ve ödeme koşullarının henüz belli olmadığı projede teslimlerin Aralık 2018'de yapılacağı öngörülüyor.

Yolanthe Sneijder Cabau'nun reklam yüzü olduğu Mina Towers projesinin sosyal donatı alanları arasında yürüyüş parkusu, çocuk oyun alanları, açık yüzme havuzu, restoran, kapalı otopark, çocuk yüzme havuzu, güneşlenme terası yer alıyor. 25 katlı 6 bloktan meydana gelen Mina Towers projesi sunduğu Adalar ve deniz manzarasıyla da dikkat çekiyor.