EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Mimkent Vista’da konut fiyatları 395 bin TL’den başlıyor

İzmir Karabağlar’da hayata geçirilen Mimkent Vista’da konut fiyatları 395 bin TL’den başlıyor. Teslimler ise Temmuz 2019’da gerçekleşecek.

Deviren İnşaat tarafından hayata geçirilen Mimkent Vista projesi, İzmir Karabağlar’da yaşama kazandırılıyor. Teslimlerin Temmuz 2019’da yapılacağı Mimkent Vista’da fiyatlar 395 bin TL’den başlıyor.

33 ADET KONUTTAN MEYDANA GELİYOR

Mimkent Vista; 2+1 ve 3+1 seçenekleri olmak üzere toplam 33 adet konuttan meydana geliyor. Mimkent Vista’daki konutlar 135 metrekare ile 170 metrekare arasında değişen büyüklüklerde alıcılarına sunuluyor.

Projedeki 2+1 daireler brüt 135 ila 145 metrekare, net 70 ila 80 metrekare, 3+1 daireler ise brüt 170, net 105 metrekare büyüklükte tasarlandı.

MİMKENT VİSTA FİYAT LİSTESİ (OCAK 2019)

2+1 daireler 395 bin TL’den,

3+1 daireler 625 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Mimkent Vista’da yüzde 50 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Kalan konut bedeli için ise teslime kadar ödeme imkanı sunuluyor.

Mimkent Vista’daki konutların Temmuz 2019’da yeni sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

ÖZELLİKLERİYLE DİKKAT ÇEKEN KONUTLAR

11 katlı tek blok üzerinde yükselen Mimkent Vista’daki dairelerde Hilton banyo, Highgloss mutfak ve vestiyer, merkezi uydu sistemi, merkezi pat ölçer ısıtma sistemi, ısı ve ses yalıtımı standart olarak yer alıyor.

Mimkent Vista; birbirinden farklı bitkilerle donatılmış zengin peyzajı, süs havuzları, açık hava sineması alanı, çocuk oyun parkı gibi birçok sosyal yaşam alanlarıyla dikkat çekiyor. Mimkent Vista; tüm toplu taşıma araçları, çevre yolları, hastaneler, okullar, çeşitli alışveriş merkezleri ve İstinye Park’a yakın mesafede yer alıyor.