Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Mimapalas’ta home ofisler 160 bin TL’den başlıyor

İstanbul’un en düzenli ve rağbet almaya başlayan ilçelerinden Büyükçekmece’de konumlandırılan Mimapalas projesinde fiyatlar 160 bin TL’den başlıyor.

Şenel İnşaat tarafından İstanbul Avrupa Yakası Büyükçekmece’de sektöre kazandırılan home ofis projesi hem oturum hem de ofis için uygun bir proje. Mimapalas home ofis projesinde yer alan dairelerin fiyatları 160 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Teslime hazır durumdaki projede 44 adet home ofis daireye yer verildi. Hem iş hem de yaşam alanı olarak tasarlanan proje konumuyla dikkat çekiyor. Hemen E-5’in yanı başında konumlandırılan Şenel İnşaat Mimapalas projesinde zemin ve 4 kat şeklinde olmak üzere tek blok bulunuyor.

Yatay mimaride tasarlanan proje Büyükçekmece Mimaroba’da konumlandırıldı. 5 bin 162 metrekare alan üzerinde yaşama kazandırılan Mimapalas projesinde bin metrekarelik kapalı alana, 2 bin metrekarelik büyüklükte kapalı otopark alanına, 770 metrekare büyüklüğünde teras alanına ve 2 bin metrekare büyüklüğünde de yeşil alanlara yer verildi.

Projeden home ofis sahibi olmak isteyen alıcılar banka kredisi kullanarak tahsilatlarını gerçekleştirebiliyor. Projede yer alan en düşük konut fiyatı 160 bin TL olarak belirlendi. En yüksek konut fiyatı ise 450 bin TL olarak belirlendi.

Hem ev hem de ofis kullanımları için tasarlanan proje birçok ihtiyaca uygun gelebilecek şekilde tasarlandı. Projedeki kira gelirlerinin ise 1+0 formatındaki dairelerde 500 TL’den başlangıç göstermesi, 1+1 formatındaki dairelerde ise 700 TL’den başlayan ve bin 500 TL’ye kadar yükselen fiyatlar arasında kiracı bulması bekleniyor.

E-5 yakın konumuyla alıcıyı cezbeden Mimapalas home ofis projesinde daireler oturuma hazır. Alıcıya hemen teslim avantajı sunuluyor.
Şenel İnşaat Mimapalas projesinde alıcıya kameralı güvenlik sistemleri, açık otopark ve kapalı otopark, resepsiyon hizmetleri, merkezi ısıtma, rezidans hizmetleri gibi sosyal olanaklar sağlanıyor.