Altın Orman
2 Yıl Sonra Teslim
Altın Orman İzmir / Bornova Proje Detayı
Yedi Mavi
8 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
6 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Mim İnşaat’tan Türkiye’de bir ilk: “House’n Garden Selection”

Mim İnşaat tarafından Çanakkale’de yaşama kazandırılan House’n Garden Selection projesi ‘self housing’ modeli ile Türkiye’de bir ilke imza atıyor.

Medi Garden markalı konut projeleri ile Türkiye’de inşaat faaliyetlerine devam eden Mim İnşaat bir ilke daha imza attı. ‘Self Housing’ modeli ile üretilen House’n Garden Selection projesinde fiyatlar 410 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Türkiye’de ilk kez uygulanan bir modeli hayata kazandıran Mim İnşaat’ın yeni projesi House’n Garden Selection’da ‘self housing’ modeli ile evinizi seçeceğiniz 4 farklı bahçe konseptinden biri ile birleştirebilmenize olanak sağlanıyor.

Merkezi konumuyla dikkat çeken proje

Satışları başlayan House’n Garden Selection projesi, Çanakkale merkeze 12 km, Kepez merkeze 6 km, Dardanos merkeze 3 km, Çanakkale boğazına ve kumsala ise 130 metre uzaklıkta yer alan merkezi bir konumda yükseliyor.

Hem konut tipinin hem de 4 farklı bahçe konseptinden birinin seçerek istediği blokta –Lego oynar gibi- yerleştirme fırsatı sunulan House’n Garden Selection projesinde yer alan konutlar lego oynar gibi birleştirilerek farklı formlara kavuşturulabiliyor.

Teslimler Haziran 2019’da!

Teslimlerin Haziran 2019 tarihinde yapılması planlanan proje gayrimenkul sektörünün öncü ve yenilikçi isimlerinden Mim İnşaat tarafından markalı konut projeleriyle sürekli çıtasını yükselten Çanakkale’de yaşama kazandırılıyor.

2 bin 885 metrekare alan üzerinde ve 2 bin 450 metrekare inşaat alanında hayata geçirilen projesinin ilk etabının çalışmaları için mayıs ayında start verilecek.

Daire büyüklükleri 80 metrekareden başlıyor

2019 yılında yeni sahiplerine teslim edilmesi planlanan projede yer alan dairelerin büyüklükleri ise 80, 95, 132 ve 172 metrekare büyüklükte tasarlandı. Toplam 6 farklı tipte tasarlanmış konut tipine yer verilen Mim İnşaat House’n Garden Selection’da her daireye özel teras ve bahçe seçenekleri mevcut.

İlk kez uygulanan ‘self housing’ modeli sayesinde herkese kendi yaşam alanını oluşturma imkânı sağlayan projede konut fiyatları ise 410 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

‘Self housing’ nedir?

Peki, ‘self housing’ modeli nedir? Bu model sayesinde hayatımıza ne gibi yenilikler katılacak? Türkiye’de ilk kez Mim İnşaat sayesinde uygulanacak olan bu modelde tüketiciyi ne gibi ayrıcalıklar bekliyor? İşte detaylar…

‘Self housing’ modeli kısaca belirli alanlar üzerine seçilen konut tipinin istenilen bahçe konsepti ile birleştirilmesi şeklinde tarif edilebilir. Tercih edilen konut tipi ve bahçe konseptlerinin belirlenmesinin ardından adeta ‘lego oynar gibi’ dairelerin yeni sahipleri tarafından binalarda konumlandırılır.

Kullanım amacı ve ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak dairelerin büyüklükleri yeni sahipleri tarafından değiştirilebilir. Kendi hayallerindeki gibi bahçelerini yeniden tasarlamak isteyenler ise bahçe konseptlerinde de özgürlük sağlayan ‘self housing’ modeli sayesinde yaşam alanlarını istedikleri forma kavuşturabilirler.

‘Self housing’ hakkında daha detaylı bilgi sahibi olun!

Mim İnşaat’a özel bir inovasyon olma özelliğini taşıyan ‘self housing’ sistemi hakkında daha detaylı bilgi almak için İsmetpaşa Mahallesi Demircioğlu Caddesi’nde yer alan satış ofisinden bilgi sahibi olabilirsiniz. Dileyenler sistem ve proje hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için selection.housengardencanakkale.com sitesini inceleyebilirler.