EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Milpark Plus’ta peşin ödemelerde yüzde 10 indirim fırsatı

İstanbul Esenyurt’ta hayata geçirilen Milpark Plus’ta peşin ödemelerde yüzde 10 indirim uygulanıyor. Ayrıca projede hemen teslim tapu avantajı sunuluyor.

Deira Yapı tarafından hayata geçirilen Milpark Plus projesi, İstanbul Avrupa Yakası Esenyurt’ta yaşama kazandırılıyor. Hemen teslim tapu avantajının yer aldığı Milpark Plus; 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçeneklerinden meydana geliyor.

987 ADET KONUTTAN MEYDANA GELİYOR

Milpark Plus; 33 bin 180 metrekare üzerinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleri olmak üzere toplam 987 adet konuttan meydana geliyor. Milpark Plus’taki konutlar 80 metrekare ile 177 metrekare arasında değişen büyüklüklerde alıcılarına sunuluyor.

YÜZDE 10 İNDİRİM FIRSATI SUNULUYOR

Hemen tapu avantajının bulunduğu Milpark Plus’ta yer almak isteyenlere peşin ödemelerde yüzde 10 indirim uygulanıyor.

SOSYAL YAŞAM ALANLARI İLE DİKKAT ÇEKİYOR

3 bloktan meydana gelen Milpark Plus projesi, E-5 ve TEM otoyoluna çok yakın konumda yükseliyor. Milpark Plus; metrobüse 400 metre, Atatürk Havalimanı’na ise 20 dakika yakınlıkta yer alıyor.

Milpark Plus’taki konut sakinlerine sosyal tesis, kafe, kreş, mağaza, ofis, fitness salonu, spor salonu, basketbol sahası, futbol sahası, tenis kortu, yürüyüş parkuru, açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu ve çocuk parkı gibi birçok spor ve aktivite alanı sunuluyor.