EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Mika Naturalist, LEED sertifikası için başvuruda bulundu

Mika İnşaat'ın Kemerburgaz'da inşa ettiği çevreci projesi Mika Naturalist, LEED sertifikasına aday oldu.

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen basın toplantısının ardından satışlarına başlanan Mika Naturalist projesi 3 bin 98 metrekarelik alan üzerinde yükseliyor. Büyüklükleri 90 metrekare ile 210 metrekare arasında değişen 68 konutun yer aldığı projede daireler 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde tasarlandı.

Teslimlerine Aralık 2017'de başlanması beklenen Mika Naturalist projesinde yer alan dairelerin fiyatları ise 625 bin TL ile 1 milyon TL arasında değişiyor. Proje tamamlandığında 1+1 dairelerin en az 2 bin TL'den kiracı bulması bekleniyor.

"Raylı sistemle birlikte değeri katlanacak"

Projenin lansmanında konuşan Mika İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Kerem Yıldız, "Kemerburgaz, Maslak-Zincirlikuyu hattında çalışanlar için hem şehrin içinde hem de yemyeşil doğasıyla bir o kadar da şehrin dışında kalan lokasyonlardan biri. Bunun yanı sıra; Üçüncü Havalimanı, Üçüncü Köprü ve Kemerburgaz’dan geçecek raylı sisteme olan yakınlığıyla da değerini hızla katlayacak bir bölgede yer alıyor. Hem doğanın içinde huzurlu ve konforlu yaşamak isteyenler hem de yatırım yapmak isteyenler için de ideal" dedi. Mika Naturalist projesinin yüzde 15'lik kısmının kısa sürede satıldığı belirten Yıldız, projenin yüzde 70'inin 2016 yılının Aralık ayına, tamamının ise teslime kadar satılmasını öngördüklerini belirtti.