EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Midtown Selenium by Deyaar'da satışların yüzde 25'i tamamlandı

Aşçıoğlu ve Deyaar ortaklığında Dubai'de geliştirilen Midtown Selenium by Deyaar projesinde yer alan dairelerin yüzde 25'i sahiplerini buldu.

Dünya’nın “İlk Türk markalı konut projesi” olma özelliğini taşıyan Midtown Selenium by Deyaar'da yüzde 25 satış rakamına ulaşıldı. Midtown Selenium by Deyaar, Midtown projesinin ikinci etabı olan Dania District etabı dahilinde inşa ediliyor. Dubai Production City’de toplam 817 milyon dolar yatırımla yükselen proje Dubai’nin yeni kesişim noktasında konumlandığı için “Midtown” olarak anılıyor. İçerisinde büyük havuzları, yeşil dinlenme alanları ve parklar yer alan Dubai Production City, Dünya’nın en büyük golf tesisinin hemen yanı başında bulunmasından ötürü “Yeşil Koridor” olarak adlandırılıyor.

Fiyatlar 209 bin dolardan başlıyor

U+A Architects tarafından projelendirilen Midtown projesi, toplam 510 bin metrekare inşaat alanı üzerinde 2 bin 400 konuttan oluşacak. Projenin ikinci etabı olarak adlandırılan Dania District’te ise 579 daire yer alacak. Balkonlu, geniş ve ferah yaşam alanlarına sahip 1+1 formattaki dairelerden oluşan Midtown Selenium by Deyaar’da brüt metrekare satış fiyatları 2 bin 500 dolardan, daire fiyatları ise 209 bin dolardan başlıyor.

Aşçıoğlu ve Deyaar Development tarafından geliştirilen Midtown Selenium by Deyaar projesinin ödeme planı kapsamında; teslimata kadar daire bedelinin sadece yüzde 30’u ödeniyor. Ödeme miktarı yüzde 30’a ulaştığında yatırımcıya satış ve devir hakkı verilen projede, kalan yüzde 70’lik bakiye ise daire tesliminde ödeniyor. Ayrıca yüzde 70’lik ödeme için cazip oranlarda kredi kullanma imkanı da sunuluyor.

Teslimlere Eylül 2019'da başlanacak

2019 yılı Eylül ayında teslim edilmesi planlanan proje kapsamında; tenis kortu, basketbol sahası, açık-kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkurları, jogging alanı, tırmanma duvarları, dinlenme ve park alanları, mağaza ve yeme içme alanları yer alacak. Midtown Selenium by Deyaar’da yaşamı tercih edenler hemen yanı başlarında yer alan, dünyanın en büyük golf tesisi Jumeirah Golf Estates’ten de istifade edecek.

Dubai’nin Metro sisteminde planlanan genişleme çerçevesinde güzergâha yakın konumuyla şehirde ulaşım kolaylığı sağlayacak proje, aynı zamanda Dubai Expo 2020 ve Dünya’nın en büyük yeni havalimanı Şeyh Maktum Havalimanı’na da yakın bir konumda yer alıyor.