EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Midtown Selenium by Deyaar, Dubai'de yaşamın kapılarını aralıyor

Aşçıoğlu'nun Dubai'de hayata geçirdiği ilk Türk markalı konut projesi Midtown Selenium by Deyaar projesinden 19 bin 900 dolar peşinatla konut sahibi olmak mümkün.

Aşçıoğlu, Dubai’nin önde gelen gayrimenkul geliştirme markalarından Deyaar Development PJSC tarafından inşa edilen “Midtown” projesini “Selenium” kalitesiyle birleştirerek yalnızca 19 bin 900 dolar peşinat ve hemen tapu teslim imkânıyla Dubai’de yaşam sunuyor.

Midtown Selenium by Deyaar’da ev sahibi olmak isteyenler, yüzde 10’luk peşinatı ödedikten sonra, 2017 Haziran'ında yüzde 10 oranında bir ara ödeme yapıyor. 2017 Aralık ve 2018 Haziran’da iki kez yüzde 5’erlik ödemeler gerçekleştiriliyor. Projenin teslim tarihi olan 2019 Eylül’de ise kalan yüzde 70’lik kısmın ödemesi talep ediliyor.

Yüzde 70'lik kısım kredilendirilebiliyor

Midtown Selenium by Deyaar Projesi’nden konut sahibi olan yatırımcılar, evlerini teslim alırken ödeyecekleri yüzde 70’lik kısım için Dubai’deki bankalardan kredi kullanabiliyorlar. Bu kapsamda 36 aydan 120 aya kadar değişik vadelerde aylık 1.080 – 3.000 dolar arasında taksitlerle kalan kısım tutarında kredi çekilebiliyor.

Tüm daireler 1+1 tipinde tasarlandı

2019 yılı Eylül ayında teslim edilmesi planlanan, balkonlu, geniş ve ferah yaşam alanlarına sahip 1+1 formattaki dairelerden oluşan proje kapsamında; tenis kortu, basketbol sahası, açık-kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkurları, jogging alanı, tırmanma duvarları, dinlenme ve park alanları, mağaza ve yeme içme alanları yer alacak.