EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

MiaVita hem yatırımcıdan hem oturumcudan yoğun ilgi gördü

Beytepe’de konumlandırılan MiaVita yatırımcısı Nurettin Yılmaz, Beytepe bölgesinin yaşadığı hızlı gelişime değindi.

Hem yatırımcı hem de oturumcu tarafından yoğun ilgi gören MiaVita Beytepe konuyla ve sağladığı yüksek yaşam standartlarıyla bölgedeki farklılığını konuşturuyor.

MiaVita Beytepe Projesi Yatırımcısı Nurettin Yılmaz, Beytepe’nin gelişimine dikkat çekti. Yılmaz “Beytepe fark yaratan konumu ve yaşam standartlarını yükselten kalitesiyle hem oturum hem de yatırımcıların gözdesi” ifadelerini kullandı.

Ankara'nın en hızlı değe kazanan bölgesi: Beytepe

Her geçen gün değerlenen Beytepe’de özellikle konumun markalı konut projelerinde önem arz ettiğine değinen Yılmaz, “Beytepe, hızla değer kazanan ve gelişen bir lokasyon. Ankara’daki eşsiz konumu ve yaşam kalitesiyle hem oturum hem de yatırımcıların gözdesi konumunda olan bir semt. Konut projelerinde lokasyon neden önemli; örneğin Ankara'nın çok sayıda bölgesinde başarılı konut projelerinin inşa edildiğini görüyoruz. Önemli olan doğru projeyi, doğru yerde hayata geçirebilmek.” şeklinde konuştu.

Her ihtiyaca uygun daire tipi

Her bütçeye ve ihtiyaca uygun konut tasarımları bulunan projede 1+1, 1+1 loft, 2+1 ve 3+1 tipinde tasarlanmış daireler yer alıyor. Ankara’nın e gözde ve merkezi lokasyonlarından biri olan Beytepe’de konumlandırılan MiaVita konut projesinde 114 daire yer alıyor. Teslimlerin ise Haziran 2018’de gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Merkezi konumuyla ayrıcalık sunuyor

Akaryakıt sektöründe 30 yılı aşkın tecrübesi bulunan Anadolu Akaryakıt ve Ticaret Ltd. Şti. güvencesi ile yükselen MiaVita Beytepe Projesi, toplam 5 bin metre kare parsel alanda konumlandırılmakta. Toplam 114 adet daire bulunan MiaVita Beytepe’de, cep sineması, sauna, yüzme havuzu ve otopark hizmetleri de konut sahibi olanlara ayrıcalık olarak sunuluyor. Hacettepe Üniversitesi’ne 5.8, Bilkent Üniversitesi’ne 5.9, Orta Doğu Teknik Üniversitesi’ne 14, Başkent Üniversitesi’ne 11 km uzaklıkta olan proje Haziran 2018’de teslim edilecek.