EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Miami kumsalları Dream Loft Miami ile Adana'ya taşınıyor

Dream Loft Miami projesi ile Miami kumsallarındaki konsept Adana Seyhan'a taşınıyor.

Halil Avcı şirketler Grubu tarafından Ada Seyhan’da konumlandırılan Dream Loft Miami evleri Miami kumsallarında yer alan dairelerin konseptinde tasarlandı.

Adana’nın Seyhan ilçesinde Halil Avcı Şirketler Grubu tarafından konumlandırılan Dream Loft Miami’de fiyatlar 169 bin TL’den başlıyor. Anahtar teslimlerinin 2019 yılının Ağustos ayında gerçekleştirilmesi planlanan projede 1+1’den 41’e kadar konut tipleri yer alıyor.

Miami sahillerinde yer alan evlerin konseptinden esinlenerek üretilen projede toplam 201 konut bulunuyor. Projede 1+1 daireler 65 metrekare ile 150 metrekare arasında,2+1 daireler 100 metrekare ile 185 metrekare arasında, 3+1 daireler 150 metrekare ile 205 metrekare arasında, 4+1 daireler ise 170 metrekare ile 245 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

29 bin TL peşinat ile ev sahibi olma fırsatı

Dream Loft Miami projesi Adana Seyhan’da 7 bin metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor.Dream Loft Miami Adana projesinde konut fiyatları 169 bin TL’den başlıyor. Projede 29 bin TL peşinat veriliyor geri kalan ödeme ise banka kredisi ile taksitlendirilebiliyor.

Geniş sosyal olanakları ile dikkat çeken Adana projesinde güvenlik, otopark, açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, fitness merkezi, futbol sahası, basketbol sahası, çocuk oyun alanları ve yürüyüş alanları ile hizmetler bulunuyor.