EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Mia Park Menderes'te teslimlere Ocak 2018'te başlanacak

Koç İnşaat tarafından İzmir'de yükselen Mia Park Menderes projesinde daire fiyatları 400 bin TL'den başlıyor. Projenin Ocak 2018'de teslim edilmesi planlanıyor.

İzmir'in gelişen bölgelerinden Menderes'te 7 bin 300 metrekarelik alan üzerinde konumlandırılan Mia Park Menderes projesinde toplam 46 daire yer alıyor. Alanları 165 metrekare ile 175 metrekare arasında değişen 3+1 ve 4+1 tipinde dairelerin bulunduğu Mia Park Menderes'te teslimlerin ise Ocak 2018'de yapılması planlanıyor.

Daire fiyatlarının 400 bin TL ile 450 bin TL arasında değiştiği projede peşinat olarak konut bedelinin yüzde 40'ı ödeniyor. Yüzde 30'luk kısmı 6 ay taksitlendiriliyor. Kalan yüzde 30'luk konut bedelinin ödemesi teslimde yapılıyor. Her bir dairede 3 balkon, giyinme odası ve ebeveyn banyosuna yer verilen projenin sosyal donatı alanları arasında açık otopark, çocuk oyun alanları, açık yüzme havuzu, yürüyüş parkuru, fitness merkezi ve çocuk yüzme havuzu bulunuyor.

6 bloktan oluşan proje tamamlandığında kiraların 2 bin liradan başlaması öngörülüyor. Lokasyonuyla yatırımcısına yüksek oranda kazandırması beklenen Mia Park Menderes projesi eğitim ve sağlık kurumlarına, kamu binalarına ve alışveriş merkezlerine yakınlığıyla dikkat çekiyor.