Altın Orman
2 Yıl Sonra Teslim
Altın Orman İzmir / Bornova Proje Detayı
Yedi Mavi
8 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
6 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Meydan Suites Yalova’da fiyatlar 600 bin TL’den başlıyor

İstanbul’a yakın konumu ve eşsiz doğasıyla alıcıyı cezbeden Yalova’da sektöre kazandırılan Meydan Suites Yalova projesinde fiyatlar 600 bin TL’den start alıyor.

Sektörün öncü isimlerinden Maden İnşaat kalitesi ve güvencesiyle hayata kazandırılan Meydan Suites Yalova projesi Yalova şehrinin Kadıköy lokasyonunda yükseliyor. Fiyatların 600 bin TL’den başlangıç gösterdiği proje hem yatırımcıya hem de oturumcuya uygun niteliklerde tasarlanmış 2+1’den 4+1’e kadar daire planlarını yer ayrılıyor.

Yalova’nın Kadıköy lokasyonunda mükemmel ve dingin bir yeşil doğanın içerisinde yepyeni bir yaşam vaat eden Meydan Suites Yalova projesi Maden inşaat imzası taşıyor. Toplam 140 adet daireye yer verilen projede dairelerin metrekare büyüklükleri ise 142 metrekareden başlayıp 360 metrekareye kadar yükseliyor. Geniş ve ferah yaşam alanları sunulan proje doğayla iç içe, keyifli ve huzurlu bir yaşam sürmek isteyenlerin ilk tercihleri arasına girmeye aday.

Yalova Kadıköy bölgesinde yeşillikler içinde yepyeni bir hayat sunan Meydan Suites Yalova projesi Maden İnşaat imzası taşıyor. 51 bin 385 metrekare alan üzerinde yükselen Meydan Suites Yalova projesinde toplam 140 adet konut yer alıyor.

Merkezi konumuyla da dikkat çeken Meydan Suites Yalova konut projesinden Osmangazi Köprüsü kullanılarak sadece 29 dakikalık bir sürede İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na ulaşılabiliyor. 34 dakikada Pendik, 39 dakikada Ataşehir’e ulaşılabilen proje İstanbul’a yakın konumda sakin ve dingin bir hayat sürmek isteyenleri cezbediyor. Bursa, İznik ve Kocaeli’ye de 45 dakikalık mesafede bulunan Meydan Suites Yalova projesi Yalova’nın şehir merkezine ise sadece 5 dakikalık uzaklıkta konumlanıyor.

Tanıtım dönemine özel geliştirilen fiyat listesi ve ödeme planları kapsamında yüzde 15+10 (yüzde 25) indirim uygulanan prestijli projede 24 aya kadar vade farksız taksit seçeneği de sunuluyor.

Meydan Suites Yalova projesinin sosyal olanakları ise şu şekilde sıralanıyor:

• Fitness center
• Spa
• Her daireye kapalı otopark
• Restoran
• Yeşil alan
• Çocuk oyun alanları
• Güvenlik
• Bay/bayan yüzme havuzu
• Cafe
• Mağazalar