EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Meydan Life’da 3+1 fiyatları 600 bin TL’den başlangıç gösteriyor

İstanbul Sultangazi’de yükselen Meydan Life’da 3+1 fiyatları 600 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Projede yüzde 35 peşinatla konut sahibi olunabiliyor.

Meydan Life projesi, Dostlar İnşaat tarafından İstanbul Avrupa Yakası Sultangazi’de hayata geçiriliyor. 2+1 ve 3+1 seçeneklerinin yer aldığı Meydan Life projesinde 3+1 fiyatları 600 bin TL’den başlıyor.

86 ADET KONUTTAN MEYDANA GELİYOR

Meydan Life; 2+1 ve 3+1 seçenekleri olmak üzere toplam 86 konuttan meydana geliyor. Meydan Life projesinde yer alan konutların büyüklükleri 120 metrekare ile 135 metrekare arasında değişiyor.

MEYDAN LİFE FİYAT LİSTESİ (EKİM 2018)

Meydan Life projesinde 3+1 konutlar 600 bin TL ile 700 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor. Meydan Life’ta yer alan 2+1 konutların satışı ise tamamlandı.

Yüzde 35 peşinatla konut sahibi olunabilen Meydan Life’ta kalan konut bedeli için tapu tesliminde kredi kullanılabiliyor.

Meydan Life projesinde ilk blokta teslimler Mayıs 2019’da yapılacak. İkinci blok teslimleri ise 2020’nin ilk aylarında teslim edilecek.

HER BLOK AYRI BİR PROJE OLARAK TASARLANDI

Meydan Life projesi, üç bloktan meydana geliyor. Her bloğu ayrı bir proje olarak tasarlanan Meydan Life’ta sosyal yaşam alanları da ayrı olarak planlandı. Konut, ofis ve ticari ünitelerden meydana gelen Meydan Life’ta ofislerin giriş-çıkışları farklı olacak.