EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Meydan Life Konutları’nda fiyatlar 480 bin TL’den başlıyor

Ankara Pursaklar’da yükselen Meydan Life Konutları’nda fiyatlar 480 bin TL’den başlıyor. Teslimlerin ise Haziran 2019’da yapılması planlanıyor.

Meydan Life Konutları projesi, Üçgen Mimarlık İnşaat tarafından Ankara Pursaklar’da hayata geçiriliyor. Fiyatların 480 bin TL’den başladığı Meydan Life Konutları’nda teslimlerin Haziran 2019’da yapılması planlanıyor.

56 ADET KONUTTAN MEYDANA GELİYOR

5 bin 218 metrekare üzerinde yükselen Meydan Life Konutları, tüm seçeneklerin 4+1 olarak tasarlandığı toplam 56 adet konut ve 11 adet ticari üniteden meydana geliyor. Meydan Life Konutları’nda yer alan konutların büyüklükleri 202 metrekare olarak tasarlandı.

MEYDAN LİFE KONUTLARI FİYAT LİSTESİ (ŞUBAT 2019)

Meydan Life Konutları’ndaki konutların büyüklükleri 480 bin TL’den başlıyor. Bu rakam, konutların özelliklerine göre 580 bin TL’ye kadar çıkabiliyor.

Meydan Life Konutları’nda yer alan konutların yeni sahiplerine teslim tarihi Haziran 2019 olarak planlandı.

AKILLI EV SİSTEMİYLE DONATILIYOR

Meydan Life Konutları projesi, tek bloktan meydana geliyor. Akıllı ev sistemiyle donatılan Meydan Life Konutları’ndaki konutlar çamaşır odası ve dolabı, ankastre üçlü set, duşa kabin, giyinme odası ve dolabı ile alıcılarına teslim ediliyor.