EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Meydan Ardıçlı’da fiyatlar 175 bin TL’den başlıyor

Özyurtlar İnşaat ve Bahaş Holding güvencesiyle Esenyurt’ta inşa edilen Meydan Ardıçlı projesinde fiyatlar 175 bin TL’den başlıyor.

67 bin metrekarelik arsa üzerine inşa edilen Meydan Ardıçlı projesinde 1.681 konut ve 125 adet mağaza yer alıyor. Özyurtlar İnşaat ve Bahaş Holding imzası taşıyan bu projede 12 bin metrekarelik yeşil alan bulunuyor.

Meydan Ardıçlı projesinde fitness merkezi, çocuk oyun alanları, kafe, restoran, hobi bahçesi, sanat galerisi gibi sosyal donatılar bir arada yer alıyor.

27 blok ve 7 katlı olarak dizayn edilen projede 1+0'dan 4,5+1'e kadar daire seçenekleri bulunuyor. Meydan Ardıçlı projesinde bulunan dairelerin fiyatları 175 bin liradan başlarken projede kişiye özel ödeme seçeneği sunuluyor.

Mayıs 2020’de teslim edilecek

Ayrıca Akbatı AVM'ye 1,2 kilometre mesafede bulunan Meydan Ardıçlı, TEM Otoyolu'na 850 metre ve Eseyurt İlköğretim Okulu'na 320 metre meafede konumlanıyor.

Meydan Ardıçlı projesi Esenyurt Şehitler Parkı, Esenyurt İlçe Emniyet Müdürlüğü, TÜYAP Kongre ve Fuar Merkezi, Esencan Hastanesi, İstanbul Eseyurt Üniversitesi gibi yerlere oldukça yakın bölgede yükseliyor. Meydan Ardıçlı projesinin Mayıs 2020’de teslim edilmesi planlanıyor.