EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Meydan Ardıçlı projesinde 60 aya kadar taksitlendirme imkanı

Özyurtlar ve Bahaş Holding ortaklığında Esenyurt ile Bahçeşehir arasında konumlandırılan Meydan Ardıçlı projesinde 60 aya kadar taksitlendirme imkanı tanınıyor.

Özyurtlar ve Bahaş Holding ortaklığında Esenyurt ile Bahçeşehir arasında konumlandırılan Meydan Ardıçlı projesinde 60 aya kadar vade farksız taksitlendirme imkanı tanınıyor.

Özyurtlar Holding ve Bahaş Holding güvencesiyle Bahçeşehir ile esenyurt’un arasında konumlandırılan Meydan Ardıçlı projesinde lansman sonrasında satışlar başladı. Yatırımcıların ve ev sahibi olmak isteyenlerin dikkatini çeken projeden konut sahibi olmak isteyenlere özel imkanlar sağlanıyor.

67 bin metrekarelik arsa üzerinde 230 bin metrekare inşaat alanı üzerinde hayata geçirilen Meydan Ardıçlı projesinde lansman dönemine özel metrekare fiyatları 3 bin TL ile 4 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.

Projenin ilk satış fiyatları ile teslim edilmesiyle teslim edileceği son tarihler arasından yüzde 80 civarında prim getirisi olması bekleniyor. Firma yatırımcılara ve konut sahibi olmak isteyenlere firma bünyesinde 60 aya kadar taksit imkanı sağlıyor.

Yükseklikleri 2 ile 7 kat arasında değişen 27 bloktan oluşan Meydan Ardıçlı projesinde 1683 konut ile 121 mağazanın bulunduğu bir çarşı ve meydan inşa ediliyor. Projede 1+0 , 1+1 , 2+1 , 3,5+1 ve 4,5+1 olmak üzere 5 farklı tip ve büyüklükte daire seçeneği sunuluyor.