EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Meydan Ardıçlı konut tesliminde yüzde 80 prim vaat ediyor

Özyurtlar Holding ile Bahaş Holding Holding güvencesiyle Beylikdüzü-Esenyurt lokasyonunda projelendirilen Meydan Ardıçlı anahtar tesliminde yüzde 80 prim vaat ediyor.

Özyurtlar Holding ile Bahaş Holding tarafından Beylikdüzü ve Esenyurt arasında inşa edilen Meydan Ardıçlı yatırımcısına yüksek prim vaat ediyor.

15 Eylül’de lansmana çıkan ve lansman satışları başlayan Medyan Ardıçlı projesinde yatırımcıya yüzde 80 prim vaat ediliyor.

Emlak yatırımcıları tarafından yoğun ilgi gören proje 545 milyon TL yatırım bedeliyle hayata geçirildi.

Esenyurt'un simge projelerinden biri olacak olan Meydan Ardıçlı projesinde 15 eylül 2017 tarihinde düzenlenen basın toplantısıyla sektör temsilcilerine ve yatırımcılara tanıtılmasının ardından lansman satışları başladı.

67 dönümlük arsa üzerinde 1683 rezidans daireden ve 121 adet ticari üniteden oluşan proje yaşamı kolaylaştıracak birçok sosyal aktivite alanı tanıyor. Tamamlandıktan sonra Esenyurt bölgesinin değerine değer katacağı tahmin edilen projede başlangıç metrekare fiyatları ile 3 bin TL ile 4 bin TL değişiklik gösteriyor.

Yaptıkları her proje ile bölgelere değer kattıklarını ve yüksek prim elde ettiklerini belirten Özyurtlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt; Meydan Ardıçlı'nın ilk fiyatlarından yatırım yapanların konut teslimlerinin başlamasının planlandığı Aralık 2019 tarihine kadar minimum yüzde 80 prim getirisi sağlamasını beklediklerini söyledi. Proje arsasının sahibi olmalarından dolayı maliyet avantajına sahip olduklarını açıklayan Tamer Özyurt aynı zamanda projenin lokasyon avantajının da olduğunu söyleyerek TEM otoyolu çevresinde bulunan AVM’ler, hastaneler ve üniversitelerin olmasının Meydan Ardıçlı'da elde edilecek prim oranını en az yüzde 80'lere getireceğinin altını çizdi.