EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Meydan Ardıçlı görücüye çıkmaya hazırlanıyor

Özyurtlar Holding ve Bahaş Holding'in İstanbul'un en değerli yatırım alanlarından Esenyurt'ta inşa ettiği Meydan Ardıçlı projesi 15 Eylül Cuma günü görücüye çıkıyor.

Esenyurt Doğan Araslı Bulvarı üzerinde 67 bin metrekarelik arazide yükselecek olan Meydan Ardıçlı projesinde lansman öncesi satışlara geçtiğimiz günlerde başlandı. Tamamlandığında yatırımcısına yüksek oranda prim kazandırması planlanan Meydan Ardıçlı'da oplam 1.681 konuta yer veriliyor. Stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 4,5+1 tipinde konutların bulunacağı Meydan Ardıçlı projesinin detaylarının 15 Eylül cuma günü düzenlenecek olan lansmanda açıklanması bekleniyor.

Mayıs 2020'de tamamlanarak sahiplerine teslim edileceği öngörülen Meydan Ardıçlı projesi 7'şer katlı 27 bloktan meydana geliyor. Daire fiyatlarının 175 bin TL'den başlangıç gösterdiği projeden konut sahibi olmak isteyenlere kişiye özel ödeme koşulları sunuluyor. Yatırımcısına yüksek standartlar bir yaşam vadeden proje; Akbatı AVYM'ye 1.2 kilometre, TEM Otoyolu'na 850 metre, Esenyurt İlköğretim Okulu'na 320 metre mesafede yer alıyor.

Konutların yanı sıra 125 ticari birimin de yer aldığı Meydan Ardıçlı projesi hakkında ayrıntılı bilgi ve talep formuna www.meydanardicli.com.tr adresinden ya da 0850 460 90 70 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.